Kde získat peníze navíc?

Je to zařízeno tak, že člověk odvádí práci nebo vykonává nějakou jinou výdělečnou činnost a za tuto se mu dostává odměny v podobě peněz. A mělo by platit i to, že by člověk měl žít úměrně tomu, na kolik si přijde, měl by si vystačit se svými výdělky.
Jenže co když tyto nedosahují takové výše, jaké by měly dosahovat? Co když dotyčný vydělává tolik, že to nestačí ani na to, aby žil jako člověk jednadvacátého století?
několik reálů
Pak to tento řeší, jak se jenom dá. Někdy si přibere druhé a někdy i třetí zaměstnání, někdy si přilepšuje formou státních sociálních dávek, někdy koná tak a jindy onak. A někdy mu zkrátka nezbývá, než si od někoho nějaké ty peníze půjčit.
Jenže ono se to kolikrát lehko řekne, ale daleko hůř udělá! Protože jsou mezi námi mnozí, kdo peníze mají, ba jsou tu i finanční instituce, jež se na půjčování financí vysloveně specializují, jenže zkuste je přimět k tomu, aby půjčily člověku, který je skutečně v nesnázích! To je nejednou přímo nadlidský výkon. A někdy je to vyloučené vlastně už od prvního okamžiku, jakmile k nim ten který žadatel zavítá.
Proč?
Protože třeba banky u půjček zpravidla vyžadují, aby měl člověk dostatečně vysoké příjmy a čisté registry dlužníků. A pokud tomu tak není, ztrácejí o takového klienta zájem.
Na rozdíl od nebankovních společností, které se přece jenom řídí jinými pravidly hry, a tudíž dokážou uspokojit i ty, kdo jsou z pohledu bank beznadějní.
různé mince
Získat třeba některý z nebankovních produktů http://www.nebankovni-hypoteky-cz.cz/nebankovni-hypoteka je nejednou hračka i pro toho, kdo jinde pohořel. A to proto, že zde se klidně přimhuřuje oko nad kdejakým záznamem v registrech, ba i nad platem připomínajícím almužnu. Tady stačí, když se člověk může za půjčku zaručit svou nemovitostí a nic nebrání tomu, aby dostal to, co potřebuje. Tedy peníze. A to za těch nejoptimálnějších podmínek. Jak se o tom konec konců můžete přesvědčit i vy sami.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/category/penize/" rel="category tag">Peníze</a>