Chcete mít ve svých kancelářských záznamech maximální pořádek?

kancelář, kartotéka, židle, stůl

Potom už déle neváhejte a pořiďte do své kanceláře kartotéku. Vyřešíte tak problém se stálou nepřehledností spisů a budete mít konečně po starostech, jak se v písemnostech vyznat rychle a efektivně. Tímto způsobem můžete řádně porovnat závěsné desky se spisy a to pěkně podle vlastních pravidel a vlastního členění. Řadit je můžete číselně, podle vlastních zkratek nebo také podle abecedy.

Jaké jsou výhody firemní kartotéky?

Výhod má taková pořádací skříň nespočet. Můžete si samozřejmě nejprve vybrat formát spisových závěsných desek, pro které bude vaše nová kartotéka určena. Mezi standardnější velikostní řešení patří formát pro desky se složkami A4. Můžete se zaměřit také na menší rozměry pro ukládání formátu A5. Vše se řídí vašimi potřebami. Jistě pro vás bude důležitý i materiál, ze kterého je kartotéka vyrobena. Mezi neoblíbenější patří takové, jejímž materiálem jsou ocelové svařované pláty kvalitního plechu. Teleskopická kuličková ložiska, vám zajistí velmi hladký pojezd, při výjezdu jednotlivých šuplíků. Nespornou výhodou klasického kovového řešení je zejména její dlouhá životnost a stabilita, kterou se vyznačuje. Můžete si však vybrat i skříň s dřevěnými dveřmi, která vhodně doplní interiér vaší kanceláře.

Můžete si své jednotlivé šuplíčky šikovně rozlišit?

Samozřejmě! Již při výrobě nové kartotéky mysleli výrobci na to, že každý uživatel pořádací skříně si potřebuje svým vlastním způsobem rozlišit jednotlivé šuplíky pro přehlednost. Na každém vysunovacím šuplíčku tedy umístili štítek, kam je možné vložit vlastní popisek s označením podle aktuální potřeby. Rozlišit si je tedy můžete jakýmkoli barevným či popisovacím materiálem.

Jaká je nosnost jednotlivých zásuvek?

Jedná se o nosnost cca 40 kg, nemusíte se tedy obávat, že byste papírovými složkami tak snadno vaši pořádací skříň přetížili.

Můžete si vybrat různé barvy?

Ano, u kovových provedení je možné si vybírat z celé řady, od bílých, klasických šedivých, až po různobarevné nebo oblíbené antracitové. U dřevěného provedení je možný výběr z různých typů dřeva podle ostatního kancelářského nábytku, aby se nová zásuvková skříň esteticky pěkně zařadila.

dřevěný šuplík, kartotéka

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>