Studna je výhra

Mít studnu na zahradě je skutečně výhra. Obzvláště v dnešní době, kdy se vlastní zdroje vždy hodí. Na prvním místě by však vždy mělo být stoprocentní zabezpečení vaší studny. Proto jsme se v naší společnosti rozhodli vyrobit nové provedení poklopu na studnu. Jelikož nám jde především o vaši spokojenost, při výrobě našich poklopů na studnu jsme vycházeli z podnětů a připomínek našich zákazníků. Ti totiž nejlépe vědí, jak by měl ideální poklop vypadat. Nový typ, který vznikl, vás skutečně zaujme. A to nejen po stránce technického vybavení, ale také po stránce designu, který dodá vaší studně skutečně šmrnc. Co tedy od našich poklopů můžete očekávat? Poklop z naší nabídky je:

• třídy A15
• dešťujistý
• nehořlavý
• datapropustný

Naše poklopy jsou maximálně kvalitní. Jak si můžete povšimnout, naše poklopy se nezastaví skutečně před ničím. Pokud vybíráte poklop poprvé, určitě by se vám hodilo pár rad do začátku. Jak tedy vybrat správný poklop? Podle čeho se rozhodovat? Naprostým základem je výběr místa použití poklopu. Vyberete si ze šesti skupin zatížení. V případě poklopu na studnu se jedná o první třídu, tedy A15. Další volba vás čeká v případě materiálu. Jaké materiály máte tedy na výběr?

• tvárná litina
• ocelový plech, nerez
• plast a kompozitní poklopy

Není pro nás problém vyrobit vám atypický poklop. Stačí, když pošlete výkres, nebo nafotíte šachtu. Stejně tak vám zajistíme protipožární poklopy. Jsme otevřeni individuálním přáním. Vždy se snažíme našim zákazníkům vycházet vstříc. Samozřejmě vám velmi rádi poradíme s dalšími otázkami, které se týkají poklopů. Naše firma je specializovaným prodejcem šachtových a kanalizačních poklopů. A to ve všech třídách zatížení. Vyberte si poklopy s vysokou kvalitou, a především s profesionálním přístupem našich zaměstnanců. Aktuální ceníky máme ke stažení.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/technika/" rel="category tag">Technika</a>