Chcete vlastní tvorbu?


Pak si vyberte potisk triček s plnohodnotným sítotiskem, která bude vypadat skvěle! Jakýkoliv obrázek si vyberete tak není problém natisknout.
Máte rádi přírodu? Jste členem kapely?

Chcete si nechat natisknout obrázky na trička jenom tak? Nebo máte zájem o reklamu? Hrajete počítačovou hru nebo jste členem fanoušků nějakého filmu? Pro všechny tyto případy a ještě mnohé další pro vás máme exkluzivní nabídku právě našich výrobků.

Realizujeme objednávky od malých obrázků na jednotlivé kusy oblečení nebo také například přes celou velikost požadovaného oblečení. Můžete si objednávat více kusů nebo také jenom jeden! Vždy zaručený výsledek. Dlouhodobě trvanlivé barvy, vydrží časté praní a trvale zachovává barevné odstíny.

Existují verze pro muže ale také pro ženy. Větší či menší trička jakékoliv barvy. Dokonce si můžete vybírat umístění obrázku. Vlevo nahoře nebo vpravo dole. Nestandardní umístění a doplnění jinými efekty vytváříme velice rádi. Samozřejmě všechno na zakázku právě pro vás! Chcete vytvořit přechody nebo odlišné barevné odstíny? To je naší velkou chloubou, stejně tak jako jemnost tisku na omak a to dokonce i na tmavých látkách.

Chcete něco krásného a barevného?

Pak to jistě nebude žádný problém. Zkuste nám svěřit váš úkol a my jej splníme. Můžete si zvolit barvený obrázek nebo také černobílý. Zkrátka jakýkoliv druh budete chtít.

Pozice například na tričku se také mohou lišit. Můžete mít váš obrázek nebo jenom dekoraci, kdekoliv si přejete. Existují možnosti: Zepředu a zezadu. Vepředu to může být na prsa, na srdce nebo na dolní lem. Vždy záleží na velikosti obrázku, kterou si zvolíte. Zezadu můžete mít obrázek za krk, na lopatky nebo na dolní lem. V některých případech to bývají jenom nápisy či menší druhy obrázků, záleží na vaší představě.

Pak ještě existuje možnost na bok: zde jsou možnosti buďto na levý nebo pravý bok. A také na rukáv, zase buďto na pravý nebo na levý rukáv. Jistě je možností mnoho na výběr, takže si opravdu vybere každý!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/technika/" rel="category tag">Technika</a>