Dokonalá relaxace v samém srdci Moravy

Přišel ten správný čas na to, abyste řekli vašemu pracovnímu vypětí „stop“? Dospěli jste k názoru, že po takovém pracovním nasazení si zasloužíte pořádný odpočinek se vším všudy? Pak vyrazte na Moravu, za příjemným odpočinkem a relaxací do čtyřhvězdičkového wellness hotelu, ve kterém pro vás bude pobyt doslova balzámem na duši i tělo.vinice
Luxusní hotel v Mikulově vám kromě několika možností relaxace nabízí také spoustu dalšího. Naložit se do bazénu s nádherným výhledem do okolí? Nezní vám to jako to pravé ořechové, po čem právě nejvíc toužíte? Tuto wellness aktivitu si můžete již brzy dopřát během vašeho pobytu v Mikulově. Kromě toho můžete také ulevit vašim zádům a pohybovému aparátu během uvolňující relaxační masáže. Utužit váš imunitní systém zase můžete v některé ze saun. Takovýto wellness pobyt tak bude tím správným řešením v případě, pokud jste unaveni, máte starostí až nad hlavu nebo vás bolí celé vaše tělo.
Kromě wellness aktivitsi ovšem můžete během vašeho pobytu užívat také různé procházky v okolí vinic nebo podnikat různé výlety, vyjížďky na kole a podobně. Chybět nemůže samozřejmě ani kvalitní restaurace, kde si můžete pochutnat na nejrůznějších specialitách a vylepšit si tak váš pobyt výtečným jídlem.
A jak už tomu na Moravě bývá, chybět nebude ani kvalitní a výtečné místní víno nejrůznějších odrůd, které určitě musíte ochutnat. Navštívit tak můžete místní vinný sklípek s přilehlou hospůdkou, kde určitě přijdete na chuť některé z místních odrůd vína.relaxace u bazénu
Na své si přijdou ale také pivaři, a to přímo v hotelové pivovarské restauraci, která je vybavena také útulnou letní zahrádkou.
Pobyt v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Galant v Mikulověsi zkrátka můžete užít naplno se vším všudy, a to jak díky příjemnému prostředí a možnosti relaxace, ale také s krásnou přírodou, ale také s dobrým jídlem a pitím.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>