Dřevěné sudy získávají na oblibě

Vykoupat se v přírodě, obzvlášť za každého počasí, má své kouzlo. Na zahradách rodinných domů přibývají bazény všech velikostí i typů a nafukovací vířivky. Je to zcela přirozené, protože kdo by se v parných letních dnech rád nesmočil. Koupání v chladných dnech, kdy kolem sebe můžeme pozorovat zasněženou krajinu, má zcela jiný rozměr. Možná si řeknete, že nejste žádní otužilci a tohle romantické koupání v zimě se vás opravdu netýká. Opak je pravdou. Dnes si ho může dopřát opravdu každý, včetně milovníků teplých koupelí. Poslední dobou si totiž stále větší oblibu získávají koupací sudy.

sud u vody

Toto zboží se dostává do povědomí uživatelů právě pro možnost celoročního využití. Koupele v těchto sudech jsou nejen zdravé a relaxační, ale dřevěné sudy jsou i ozdobným prvkem zahrady. Jejich výhodou je, že pro svou úspornou velikost se vejdou i na zahrady menších rozměrů. Dřevěné nádoby opásané kovovými obručemi jsou doplněny kamny na dřevo. Teplotu vody si tedy můžete nahřát podle vašich potřeb a díky těmto výhřevným kamnům si můžete připravit dostatečně horkou vodu i pro zimní koupání.
vinný sud
Pro ještě větší požitek z koupele je možné koupací nádoby doplnit o masážní trysky. Sudy jsou vyráběny v několika velikostech, ale pro rodinné využití postačí nádoba o objemu do sto šedesáti centimetrů. Výplně koupacích nádob jsou také různé. Nejčastěji se používají výplně laminátové. Na rozdíl od celodřevěných sudů mají výhodu jednodušší údržby. Koupel v celodřevěném sudu má naopak své nezaměnitelné kouzlo. Pokud vás osloví právě sud celodřevěný, bez vnitřního opláštění, vybírejte pečlivě z jakého dřeva je vyroben. Kvalitní dřevo prodlouží životnost výrobku a předejdete možnosti netěsnění sudu v důsledku pokroucení dřeva. Při koupi nekvalitního zboží by se vám mohlo stát, že koupací nádoba bude náchylnější ke vzniku čas a plísní.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>