Elegantní řešení

Vadí vám kolemjdoucí, kteří mohou jen tak nahlédnout do vašeho soukromí, ale chcete tento problém vyřešit elegantně, aby tím váš dům jen získal na parádě? Naše nabídka dřevěných rolet je velká, tento skvělý přírodní materiál je v současné době velmi populární a díly kvalitní povrchové úpravě také velice odolný vůči vnějším podmínkám. Zvolte si odstín i vzor přesně takový, který se bude hodit k vašemu domu a bude ideálně dotvářet jeho atmosféru. Zvolit si také můžete typ ovládání, pomocí kterého budete do svého domova pouštět více či méně světla, přesně podle potřeby, záleží jen na vás, zda vám vyhovuje mechanické nebo pohodlnější elektrické dálkové.

Úspora pro vás

Nejen že budete mít soukromí díky kvalitním dřevěným roletám, ale také ušetříte energii na topení, protože dojde také k izolaci oken a nebude tak unikat zbytečné teplo. Jistě se také budete cítit více v bezpečí, zvláště v přízemních oknech budou případní zloději odrazeni od vloupání tím, že by to bylo příliš náročné. Samozřejmě při stažených roletách můžete větrat, i když venku prší nebo sněží a prudký vítr zanáší tuto nepohodu k vám domů.

Moderní klasika

Máte strach, že kovové rolety by vůbec neladily se stylem vašeho domu, který je spíše klasický? Dřevo je vděčný materiál a nemusíte mít vůbec strach, že by nevydrželo vnější klimatické podmínky, díky kvalitní a profesionální povrchové úpravě je velmi odolné a netrpí tolik rozpínavostí, která vede k různým defektům materiálu. Touto volbou jistě nesáhnete vedle, stoprocentně budete se svou volbou naprosto spokojeni a uvidíte, že po prvotní investici ještě ušetříte díky vyšší tepelné izolaci oken a rámů.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>