Hezká vzpomínka i sjednocení kolektivu, zkuste potisknutý textil

Jistě uznáte, že jednobarevné oblečení bez vzoru je příliš jednoduché. Mnohdy však upřednostňujeme odlišnost a originalitu. Z toho důvodu si rádi necháme potisknout oblečení, a nejen to, svým motivem. Může to být cokoli, nemusí se jednat pouze o trika, i když ta jsou nejčastější a nejvíce vidět.

zelená látka, nápis cool

Potisk textilu také využijeme, když chceme sjednotit skupinu lidí nebo zanechat pro ně nezapomenutelnou vzpomínku na akci, pobyt či sportovní událost. Lidé na hezké události rádi vzpomínají a proč si to nepřipomenout něčím hmatatelným.
Takový potisk ale může využít i zaměstnavatel pro své zaměstnance a chce-li pro ně jednotný oděv, může to vyřešit potisknutým textilem. I zákazník uvítá, pokud mají zaměstnanci sjednocený vzhled a pokud možno originální a veselý, působí to mnohem lépe.

Žádný požadavek není překážkou, umíme toho splnit hodně

Takovou výrobu ale nechte na profesionálech, nemusíte k tomu použít vlastní tiskárnu, ostatně to by bylo i dost neefektivní a zdlouhavé.
· U nás rádi potiskneme jakýkoli textil, nemusí být pouze pro reklamní účely.

· Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se splnit jeho specifické požadavky rychle a precizně.

· Poradíme si i s různými druhy materiálu. Pokud se však jedná o nějaký velmi specifický textil, nejprve si vyžádáme jeho vzorek a vše pečlivě vyzkoušíme, aby zakázka byla stoprocentní hned napoprvé.

· Pokud j to přáním, můžeme zakázku i zabalit po jednotlivých kusech a opatřit cedulkou s pokyny k údržbě a velikostí.

Však se sami podívejte, co vše vám nabízíme . Sítotisk, který je použit pak zajistí kvalitu a vysokou výdrž a stálost barev, které máme k dispozici od ověřených výrobců.

U nás nic není problém, poradíme si s každým požadavkem.

černé a bílé tričko coffe lovers

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/deti/" rel="category tag">Děti</a>