Historie poppers rush


Poppers rush se objevily někdy v 70. letech 20. stol. Ano, právě v roce 1970 byl tento přípravek velmi oblíbený především u homosexuálů. Homosexuálové v té době doslova lovili světlé kapsle s tímto názvem, ve kterých byla kapalina původně dodávána. Jaký to má vlastně význam? Mezi jeden z účinků této chemické látky patří totiž také uvolnění hladkého svalstva vyskytujícího se především v konečníku. Právě proto jej tato subkultura vyhledávala. Přípravek jim totiž usnadňoval anální pohlavní styk.

gay

Výrobci poppers tak investovali nemalé peníze do reklamy převážně v homosexuálních publikacích. Zde umisťovali kreslené pásky obsahující tento název spolu s fotografiemi gayů. Přípravky byly v té době prodávány především pouličními prodejci. A věřte tomu, že se docela hojně prodávaly. Inhalační nitrity, které kapalina obsahuje, jsou totiž nejblíže skutečnému afrodiziaku. Pomáhají tak nejen v uvolnění již zmiňovaných svalů, nýbrž také ve zvýšení citlivosti pokožky celého těla. Proto jim inhalace těsně před orgasmem vyvolala neskutečné pocity vzrušení a vnímání celého orgasmu bylo díky němu mnohem více intenzivní a delší.

žena

Mezi 70. a 80. lety existovaly pouze dvě sloučeniny označující se tímto názvem, jednalo se o amylnitrit a isobutyl nitrit. Postupně se však vyvíjely další vzorce užívající tento termín a začaly se zde řadit další chemické látky.
Od roku 1990 je tato náhražka afrodiziaka populární po celém světě. A nepoužívají ji pouze homosexuálové, kteří s tím v podstatě začali. Produkt se již prodává v lahvičkách o objemu 10 až 30 ml. Najdete jej na internetových stránkách i v některých obchodech. Převážně se prodává v knižních prodejnách či kožených obchodech, neboť je určený k čištění kůží, audio či video hlav. Většina lidí se jej však kupuje právě kvůli jeho inhalačním účinkům. Kromě uvolnění svalů, které se dobrovolně velmi špatně uvolňují, ovlivňují také mysl. Zesilují tak hlavně pozitivní emoce, snižují zábrany, zvyšují prožitek plynoucí z pohlavního styku, vytvářejí pocit pohody a euforie. To jsou hlavní důvody, proč se stal produkt tak oblíbeným. Zkusili jste to již někdy?

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>