Investujte do budoucnosti svých pravnoučat

Záleží Vám na tom, jak budou žít nejen Vaše děti, ale i jejich děti a děti jejich dětí? Jednoduše, jak budou žít generace daleko za horizont Vašich dnů? Potom musíte patřit k ekologickým aktivistům. Nebo alespoň k lidem, kterým není lhostejná budoucnost naší planety. A to je příkladný postoj k životu. Hlavně nepřehlédnutelně zodpovědný.

víla

Po nás potopa!
Každému člověku by neměl být lhostejný osud naší planety. Postojem: Po nás potopa, planeta na zdravém vývoji nezíská. Naopak.
Patříte i Vy k lidem, kteří lamentují nad nehoráznými cenami za alternativní zdroje energie, jako je třeba fotovoltaická elektrárna?
· Vážně si myslíte, že ceník fotovoltaických elektráren je pro Vaši peněženku nedostupný?

· Že nedokážete dát tolik peněz najednou dohromady?
· A nakonec, že se Vám ani nevyplatí pořizovat takový zdroj elektrické energie, protože slunce může zajít za mraky a Vy si budete muset zažehnout petrolejovou lampu?

Nesmíte žít v bludech.
Samozřejmě, že existuje počasí, které zabrání slunečním paprskům proniknout k Vašim solárním panelům. Mlha, sníh, nebo hustý déšť. To samozřejmě může ovlivnit výkonnost alternativního zdroje energie. Ale kolikrát se tak v jednom roce stane? A hlavně. A to Vám vysvětlí nejlépe pouze odborníci. Vy můžete mít pro tuto dobu elektrickou energii ve fotovoltaické elektrárně nastřádanou v bateriích.
A když se tedy zamyslíte nad cenou, ve které je zahrnuto všechno do posledního šroubku, potom cena nemůže tím, co zásadně ovlivní Váš úsudek!

ceník

A ještě něco. Když si připočtete náklady na provoz a práce, které vyžaduje údržba, dostanete se někam k nule. To všechno je důležité, abyste měli na paměti, až se budete rozhodovat, zda dáte ano fotovoltaické elektrárně na klíč, nebo ne.
Máte-li chalupu mimo elektrickou rozvodnou síť, potom je rozhodnutí poněkud snadnější. Pokud máte rodinný domek, a myslíte si, že tam by solární panely našly své využití, pak vězte, že máte pravdu.

A pořád jde o naši planetu. Na to myslete především.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>