Jak jej správně vybrat

Pro méně znalé uživatele jsme zapátrali v podhoubí právě této techniky a vytvořili takového malého rádce nebo spíše doporučení.
Jedná se totiž o přístroje, které v sobě ukrývají předzesilovač pro gramofon, výkonové zařízení a spoustu dalších vymožeností.
Cenové relace se značně liší podle zvoleného řešení a také přístroje, na který je napojen. Nejčastějšími uživateli jsou většinou DJ, muzikanti a elektrikáři. Zesilovače tak musí být kvalitně vybaveny. Důležité jsou pak také parametry, výbava a konstrukční řešení.

zesilovač

Elegantní tvary i vzácné dřevo
Tak takový je gramofon, designový objekt, který na nás dýchá starými časy. Tato poslechová aparatura se těší stále velké oblibě, protože dokáže reprodukovat téměř dokonale vaši oblíbenou hudbu a ještě vám přitom připomene vaše dětství a chvíle s babičkou.

Gramofonové desky se nejvíce kupovaly v období od konce 19. století až do 80. let 20. století. Později je začaly vytlačovat kompaktní disky. V současnosti se zase dostávají do centra dění zejména u sběratelů. Do jejich vydávání se také pustili někteří nezávislí výrobci.

Takovýto přístroj se může stát luxusním solitérem, který budou obdivovat všechny vaše návštěvy. Snoubí se tu kvalitní zvuk s nevšedním vzhledem.
Že nemáte finance na gramofon? To ani nemusíte.
Přehrávání desek se totiž posunuje neustále kupředu. Dnes už si je můžete pustit i přes wi-fi. Většina počítačových disciplín si je osvojila velmi rychle.

gramofonová deska

Vyzkoušejte „Phono Music Server TVL1“
Tato novinka funguje na bázi gramofonové přenosky a do domácí sítě ji připojíte bezdrátově přes wi-fi nebo ethermetovým kabelem. Signál přehrává desky, které jsou za vstupem ihned zdigitalizovány. Přednostní je především vysoké rozlišení 192 kHz/24 bit nebo v kvalitě CD 44,1/16 bit.Zajímavé přitom je, že za vstupem nejsou žádné RIAA korekce, které v každém předzesilovači kompenzují frekvenčně nelineární výstup. Navíc odstraňuje všechny nepříjemné hloubky. Hotový digitální signál si můžete přenést na připojený USB disk a pak už jen vychutnávat vám příjemné tóny.
Moderní systémy tak nabízejí možnosti, o kterých se nám dříve ani nesnilo.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>