Jak se zbavit problémů s erekcí

V první řadě je třeba nebát se o tom mluvit. S tím bojuje bohužel řada mužů, protože se stydí a jejich sebevědomí je hluboce zasaženo. Tyto problémy se týkají čím dál většího množství lidí a to i mladšího věku.

Hladina testosteronu se přitom přirozeně snižuje stářím. V průměru od 25 do 30 let života a to asi o 2% ročně. Proto je víc než žádoucí tento důležitý životabudič uměle navyšovat.

mladý samec

Co je testosteron a proč je pro pány tak podstatný

Jedná se o steroidní pohlavní hormon, který má za následek chuť na sex, tedy zvýšené či snížené libido. Přitom ovlivňuje i řadu dalších důležitých procesů v mužském těle. Vzniká převážně ve varlatech. Zároveň má velký význam při vývoji sekundárních pohlavních orgánů, ale nejen těch – má přímý vliv také na psychiku, vitalitu i dravost vašeho samce.

· Má vliv na celkovou vitalitu, tedy zejména sílu a energii.
· Zlepšuje psychickou a fyzickou odolnost.
· Pomáhá růst pohlavním orgánům.
· Erekceje díky němu pevnější a delší.
· Dále pomáhá při budování svalové hmoty.

sportovní tým

Pokud pozorujete sami na sobě, že se vás některé z výše uvedených bodů netýkají, pak je čas na změnu. Samozřejmě si můžete pomoci i sami, například zvýšením fyzické aktivity, omezením stresu nebo konzumací některých jídel, která mají vliv na zvýšení chuti na milování.

Anebo přišel čas vyzkoušet farmaceutické produkty, které vám v této oblasti značně pomohou. Nemusíte hned sahat po silných chemických preparátech. Kupte si pro začátek přípravek, který obsahuje vysoké procento výtažků z bylin a je více přírodního původu. Takové doplňky stravy jsou přitom velmi oblíbené a nemusíte tak řešit další zdravotní problémy, které by vám mohly bránit v jeho užívání.

moderní balet

Nemáte se za co stydět! Chcete přece vést zdravý sexuální život s vaší partnerkou. Není nic horšího než trapas v posteli, kdy vaše tělo nefunguje, jak má. Takto se nebudete muset obávat takové nepříjemné situace.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/deti/" rel="category tag">Děti</a>