Kontinentální postel aneb spaní jako na obláčku

Co byste řekli tomu, kdyby si vaše tělo konečně v noci mohlo pořádně odpočinout? Pro každého je daleko příjemnější, když se vzbudí ráno krásně a sladce vyspaný, odpočinutý a plně zregenerovaný, než když vstáváte s pocitem, že jste nevyspalí a všechno vás bolí. Spaní jako na obláčku můžete zažít s luxusními postelemi manželského typu. Ty jsou vyráběné speciálně na zakázku nejenom pro domácí použití ale také pro všechna ostatní zařízení, hotely, zámky a mnohé další.

postele

Výjimečnost tohoto kusu nábytku předčí všechny vaše vize

Skvěle se hodí i do moderního prostředí. Lehce jej zabudujete do luxusního a moderního stylu bydlení. Vůbec se toho nemusíte obávat, ba právě naopak tento luxusní a zcela originální kousek nábytku se v takovém prostředí bude cítit jako doma. Lehce poznáte, že je naprosto výjimečný a skvostný v každém ohledu.
Ø Originalita každého kousku se opravdu cení. V každém ohledu spolupracujeme plně s naším budoucím klientem. Řídíme se jeho požadavky. Můžete si vybrat styl postele, velikost, barvu a vzor čalounění. Všechno je možné uzpůsobit vašim potřebám a vašim vznešeným požadavkům.

Ø Jednou se v takovéto luxusní manželské posteli budete cítit opravdu výjimečně. Našim přáním je, abyste podobný pocit zažívali každý den a ne jenom jednou za celý život při prvním usínání na matraci.
Ø Budete se cítit jako na zámku. Vaše Ložnice se stane vznešenější a krásnější.
Ø Rám postele vždy tvoří perfektně vysušené masivní dřevo.
Ø Kontinentální postele s úložným prostorem se skvěle hodí do každé ložnice.

pokoj

a. Díky úložnému prostoru, který není vůbec na první pohled znatelný a patrný, máte volné místo pro úschovu vašich věcí.
b. Velice praktická stránka, kterou můžete kdykoliv využít. Úložný prostor se dá navíc podle vašich představ různě nastavit.
c. Vytváří volné místo, které se v každé domácnosti jistě hned využije.

Celou postel tvoří rám postele, matrace a ještě svrchní podložka.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/dum/" rel="category tag">Dům</a>