Kovové šatní skříňky jsou zkrátka klasikou v dílnách a dalších provozech

V dnešním světě často vidíme strojní, mechanický nebo elektrotechnický průmysl, ve kterém se lidé potřebují převlékat. Každý den stojí u skříňky a nechávají si zde své věci. Zlepšete jim náladu a pořiďte nové a krásné skříňky. Ty se hodí do různých hal a na další pracoviště. Vybavit jimi můžete sklady i administrativní budovy. Tyto produkty se dodávají v demontáži, proto je snadno vynesete i do vyšších pater a zde je lehce smontujete.
pánské oblečení

Různé barevné provedení

Pro hezčí dílnu nebo jakékoliv jiné pracoviště, které si chcete barevně zpestřit, se skvěle hodí barevné typy. Barvičky vám pokaždé dodají dobrou náladu a na pracovišti budou vypadat lépe, než ty jednobarevné. Ovšem pokud máte raději klasický styl a všechno ve stejném designu, pak jistě budete upřednostňovat právě estetiku a vzhled v jednom odstínu. Barevné kombinace můžete zvolit jakékoliv! Podívejte se na různé druhy, které rozzáří vaši dílnu či váš provoz.
oblečení ve skříni
Ø Kovové šatní skříňky mohou mít nožky, nebo si můžete vybrat typ bez nich. Záleží na vaší představě. Vždy jsou vzdušné a mají průduchy, aby oblečení vevnitř mohlo dýchat a také především boty, aby mohly větrat. V zimě jistě oceníte, že se vám vlhkost z oblečení dostane ven a nebude vám všechno oblečení – zimní boty, šály, bundy a čepice zatuchat v jedné skříňce. Z těchto ohledů je větrání vždy důležité a je dáno také normami, které naše produkty splňují. Mohou mít tyč na ramínko, nebo také police. Každý typ je jinak přizpůsobený.
žába ve skříni
Existují širší i užší, záleží na prostorách, ve kterých se budou vaši zaměstnanci převlékat
. Mají zámek buďto otočný nebo cylindrický, díky kterému si zaměstnanci vždy své oblečení a své vlastní věci po převlečení schovají a uzamknou. Díky tomu se nemohou dohadovat, že se jim někdo do skříňky díval, či že ji někdo otvíral. Zámky jsou důležité pro soukromí, které se tímto dokonale dodržuje. Každý zde může mít své osobní věci nebo věci na převlečení. Kovový materiál je skvělý na údržbu. Za dlouhé roky se neošoupe, nezničí a vydrží i různé nárazy. Kov je pevný a proto vydrží značnou zátěž.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>