Kvalitní hračky z přírodního materiálu pro rodiče i děti

Dnešní supermarkety jsou přímo zahlceny plastem a z něho vyráběnými hračkami, které většinou Vašim dětem mnoho nedají. Sice je na chvilku zabaví, ale pořádně si s nimi ani nepohrají a navíc se hraním s nimi moc nenaučí. Chcete svým dětem dát hračku, která je z přírodního zdravého materiálu, díky které se něčemu i přiučí a navíce se kterou si s nimi můžete pohrát a strávit s nimi čas?

autíčko

Tak přesně takové jsou naše dřevěné modely aut, vlaků, letadel či třeba domečků pro panenky, garáží či dalších staveb, které si můžete společně s Vašimi dětmi sestavit a můžete si společně s těmito vlastnoručně vytvořenými hračkami posléze i dál hrát. Stačí si jen vybrat dřevěný model auta či jiného stroje nebo budovy, který společně chcete zkusit postavit a pak už se jen dát do práce.

Naše stavebnice jsou určeny pro děti od čtyř let, samozřejmě pod dohledem dospělého. Jsou vyráběny z kvalitní překližky. Jsou dodávány právě na této překližkové desce, do které jsou vyřezány jednotlivé díly této stavebnice. Jednotlivé díly velmi jednoduše vymáčknete z desky a pak spojíte buď za pomocí lepidla, nebo za pomocí zámků. Při spojování zámky, lze stavebnici znovu rozebrat a zase složit několikrát znovu a znovu.

hračka

Z každé stavebnice složíte plnohodnotný model auta ze dřeva. Prohlédněte si naši širokou nabídku a potěšte své oko pohledem na nádherné Chevrolety, Fordy, Jaguáry či třeba Formuli 1 nebo hasičský vůz. Kromě toho u nás najdete také něco pro Vaše holčičky. Můžete jim nebo spolu s nimi poskládat originální a jedinečný domeček pro panenky. Vstupte do naší nabídky a vyberete si stavebnici, se kterou se svým dítětem zažijete opravdu spoustu zábavy.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>