Kvalitní nabídky

Dlouhou dobu si říkáte, že byste doma potřebovali žaluzie nebo třeba venkovní rolety? Když si o víkendu chcete trochu přispat, stejně vás vytáhne z postele sluníčko, které vám přímo září do oken? Máte sice zatažený závěs, ale světlá látka snadno prosvítí a jste na začátku svého problému? Potom bychom vám rádi představili Climax Ostrava, protože tady můžete najít jednoduché a cenově dostupné řešení.
vnější žaluzie
Nezáleží na tom, jestli byste chtěli některý ze stínících systémů do ložnice, obývacího pokoje nebo třeba do dětského pokoje či pracovny, jsme schopni zajistit všechny pokoje v domě či bytě, a to bez problému každou místnost jiným stylem stínícího systému.

V nabídce u nás naleznete:
· Venkovní žaluzie
· Venkovní rolety
· Markýzy
· Látkové stínění
· Sítě proti hmyzu

Co se týká žaluzií, samozřejmě můžete volit také vnitřní variantu, která je dlouhé roky na trhu a je stále velice oblíbená. Záleží čistě na vašich potřebách a také na tom, co se právě do vašeho pokoje bude hodit.

Zkuste to, co nikdo jiný nemá

A jaký materiál je k dispozici? Určitě si můžete vybírat žaluzie z hliníku či bambusu, plastové venkovní rolety, vnitřní látkové rolety a stínění, ale samozřejmě jsou k dispozici také staré známé sítě proti hmyzu.
Někdy je zapotřebí sítě proti hmyzu nejen v ložnici, ale také do balkonových dveří – vchod na terasu je pohodlné mít otevřený celý den, zvlášť při vysokých venkovních teplotách, ale mouchy v kuchyni už tak skvělé nejsou.
horizontální žaluzie
Právě proto zajišťujeme pro klienty i tuto variantu.
Kromě nabízených produktů můžete samozřejmě využít našeho poradenství v této oblasti, abyste si vždy správně zvolili tu nejlepší stínící techniku a byli spokojeni po dlouhé roky.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/dum/" rel="category tag">Dům</a>