Lahodná a jedinečná slivovice

Kdo by neznal oblíbenou a tradiční ovocnou pálenku v podobě SLIVOVICE, která je vyrobená z těch nejvybranějších švestek. Díky tomu si tak získává svoji jedinečnou a nezaměnitelnou chuť. Tento destilovaný alkoholický nápoj je oblíbeným a tradičním nápojem především v oblasti Moravy. Ale svoje příznivce si našel i v Čechách, ve střední Evropě a v Polsku.

švestky

Chutná pálenka v podobě slivovice Lihovárek je také ideálním dárkem pro všechny fajnšmekry, kteří milují nejrůznější druhy ovocných pálenek. V takovém případě slivovicí zkrátka nic nezkazíte a obdarovaný bude mile rád za takovýto tekutý dárek.
Pálenka ze švestek čiré i zlaté podobě
Nejznámější je slivovice v klasické čiré podobě, která je vyráběna v sudech, kde se několik týdnů nechají kvasit švestky a následně v destilačním přístroji probíhá její pálení.

tvrdý alkohol

Zlatá podoba této ovocné pálenky je zapříčiněná zráním v dubových sudech a výrobou podle původní receptury. Ovocná chuť je pak doplněná o dřevité podtóny.
TEKUTÝ DÁREK I PRO TY NEJVĚTŠÍ PÁLENKOVÉ FAJNŠMEKRY A PRO NÁROČNĚJŠÍ
Vyberte si z široké nabídky těch nejvybranějších českých a moravských pálenek ze švestky a polaskejte chuťové buňky vaše nebo někoho jiného. Vychutnejte si naplno říz a vytříbenou chuť ovocné pálenky, které se nic nevyrovná. Pokud sháníte nějakou extra chutnou a kvalitní pálenku ze švestek pro někoho jako dárek, pak je nabídka opravdu pestrá a vy tak můžete vybrat láhev i pro ty největší fajnšmekry a milovníky švestkové pálenky. A pro ty nejspeciálnější příležitosti můžete pořídit třeba láhev slivovice s označením červená porto, která byla vyrobena pouze v omezeném množství kusů a která je vyrobená ze švestek sklizených v jesenickém podhůří.
Vyberte si z nabídky kvalitních pálenek ze švestky, která uspokojí chutě i těch nejnáročnějších milovníků tohoto alkoholu.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>