Má výhody i nevýhody

Trubkové lešení se využívá již velmi dlouhou dobu a stále patří mezi nejžádanější typy lešení. Tento typ lešení s sebou přináší mnoho výhod, proto je stále v oblibě. Jednou z nezpochybnitelných výhod je vysoká variabilita ustavení. Postavit se dá prakticky kdekoliv, i v nerovnostních terénech.

lešení

Trubkové lešení nabízí mnohem větší pracovní plochu pro řemeslníky. Samozřejmostí tohoto typu lešení je vyšší bezpečnost práce. Tento typ lešení je vhodný při rekonstrukci atypických konstrukcí nebo členitých staveb. Pokud je tedy objektem, pro který lešení sháníte historický objekt, schodiště, výtahová šachta, světlík či věž, u nás najdete přesně to, co potřebujete. Vyberte si nejužívanější typ pomocné stavební konstrukce.

Nevýhod se nemusíte obávat

Abychom vám však neuváděli pouze výhody, je nutno podotknout, že trubkové lešení má i pár nevýhod. Trubkové lešení má vyšší hmotnost a je náročnější na montáž a demontáž. Pokud si však objednáte lešení , o montáž a demontáž se postaráme my. Proto vás tato nevýhoda nemusí zatěžovat. Další nevýhodou je nižší estetický dojem. I to se však dá jednoduše vyřešit pomocí tenké síťoviny, kterou se dá lešení zakrýt.

stavba

Je skutečně výhodné

Jak vidíte, výhody stále převažují nad nevýhodami, proto není jediný důvod, proč si nevybrat trubkové lešení z naší nabídky. Lešení vám dovezeme přímo na místo určení, nebudete muset zajišťovat dovoz a odvoz. Ani vypracování projektové dokumentace pro nás není překážkou. Jsme schopni posoudit statistiku budov v rámci maximální bezpečnosti práce. Vyberte si rodinnou firmu s dlouholetou tradicí. Nabízíme vám vysoce kvalitní služby a samozřejmě také odborně vyškolené pracovníky. Naše firma má mnoho spokojených zákazníků, pokud se k nim chcete přidat také vy, neváhejte a kontaktujte nás. Individuálně posuzujeme každou zakázku a snažíme se najít nejvhodnější řešení pro každého.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>