Mobilheimy jsou vhodné jako chata, ale i jako plnohodnotný dům!

Snad každý již někdy slyšel o mobilních domech. Mohou být také nazývány jako mobilheimy. V zásadě se jedná o montované, dřevěné domy, které jsou doručeny na váš pozemek již postavené a ve finální podobě. Největší rozdíl oproti klasických domům je ten, že jsou vybudovány ze dřeva. Nicméně to nic nemění na jejich použitelnosti a funkčnosti. Všechny stavby jsou plnohodnotně a celoročně obyvatelné.

horská chata

Pokud byste se rozhodli, jeden takový domeček zakoupit, máte na výběr hned z několika variant. Můžete si pořídit buď již použitý, nový (již smontovaný), nebo si domek můžete nechat postavit na míru.

Použité se od ostatní liší především tím, že nebudete jejich prvním vlastníkem. Nicméně to nic nemění na jejich funkčnosti. Budete-li chtít levné a rychlé bydlení, jedná se o naprosto ideální variantu. Druhou možností jsou zcela nové domky. Jedná se o stavby, které byly již vyrobeny a čekají na svého prvního majitele. Obvykle jsou vyráběny v despociích 1+1, 2+1, 2+KK, 3+1, nebo 3+KK. Jsou připraveny ihned k prodeji a můžete v nich bydlet jen do několika málo dnů nebo týdnů. Poslední variantou je navrhnutí si mobilheimu na míru. Tato možnost je nabízena především těm, kteří nejsou spokojeni s žádnou již vytvořenou variantou. Zkrátka, je vyhověno jejich individuálním potřebám, názorům a přáním. Nicméně jelikož se jedná o atypický dům, je tato varianta tou nejdražší.
chata v lese

Tento typ bydlení je určen hned pro několik skupin obyvatel. První skupinou jsou lidé, kteří již svůj plnohodnotný dům mají a hledají pouze zahradní domek pro hosty. Dále jsou mobilheimy oblíbené jako chata. Zejména díky tomu, že jsou celoročně obyvatelné, je ocení i starší lidé jako místo, kde mohou v klidu dožít, nebo naopak mladí, jako „startovací“ bydlení. Jedná se o levnou variantu, díky které mohou dosáhnout na vlastní bydlení i lidé chudších poměrů.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/dum/" rel="category tag">Dům</a>