Musí tu ty kabely vážně být

Nevím, jak je to u Vás. Ale u nás doma je to děsné. Drahá polovička je totální fanatik do hudby. Aktivně ji neprovozuje. Hudební sluch také nemá. Zpívat? Tento projev je mu na hony vzdálený. Ale přesto musí mít elektroniku na přehrávání hudby absolutně precizní!

Nejenže pořízení stojí spoustu peněz, ale podívejte se někdy za skříňky. Máte tam také změť kabelů všeho druhu?

kontakt

Kdykoliv se chystáte na úklid, odtažením skříněk šílíte! Cožpak se tu musí válet tolik kabelů? Reproduktorové kabely, kabely k přehrávači, kabely k zesilovači, všude samé kabely. Vzhledem k tomu, že drahá polovička je elektrikář, nedostane se Vám odpovědi na otázku.

Dostane se Vám odborného výkladu.

Kabel je potřebný elektrický vodič, bez kterého se neobejdeme, když se chceme kvalitně zaposlouchat do oblíbených tónů naší hudby. Proto tu jsou a budou. Bez nich to prostě nejde. Vezmi si, třeba kabel k reproduktorům. Na něm závisí, jak kvalitní bude výstupní signál. A tím je ten zvuk, který posloucháš. A je také přenašečem vstupního signálu.

Už ho ani neposloucháte. S vysavačem v ruce je to vážně k popukání! Toho prachu, co se tam drží. Ta špína! Na přednášku o kabelech je tato chvíle nejnevhodnější! Mě tak zajímají nějaké signály.

A to nejde nějak je uspořádat, aby se tu dalo lépe uklízet? Ale samozřejmě. Až budu mít čas, udělám to.

My ženy, nejsme tak hloupé, abychom nepochopily, že kabely k reproduktorům, nebo k zesilovači tu být musí. Jde nám jen o to, abychom se neudusily prachem a špínou, která se na nich usazuje.

gramofon

Víme, že kvalitní poslech nám kvalitní reproduktorové kabely zajistí dokonale. Ale kdo to má pořád tak složitě uklízet. Nota bene, elektřiny se bojíme, jak čert kříže. Co když dostaneme ránu? Možná, že máme být rády, že o kabely nezakopáváme. Že jsou skryté právě za těmi skříňkami. Tak to vyřešme jinak. Uklízej si tam sám.

Nebudete tomu věřit, ale za nějaký čas některé kabely zmizely. Ale přibyla na zdi lišta. Že by byly skryty právě tam?

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>