Nečekejte na stáří

Někdy může být opravdu pozdě a Vy se začnete léčit u ortopedů s bolestmi zad, zablokovanými ploténkami, nebo opotřebovanými kyčlemi. Vaše sedavé zaměstnání Vás k těmto potížím přímo předurčuje. Možná ani nesportujete, protože to nemáte zapotřebí. Nic Vás nebolí, cítíte se skvěle. Inu, to je jasné. Váš věk Vám kondici zaručuje. Zatím!

klid

Ale až to přijde!

Jen se zaposlouchejte do slov svých starších kolegyň, které si občas postěžují na zablokování krční páteře, nebo na bolesti v kříži. A to nejsou o mnoho starší, než Vy. Víte, že Vás to také čeká?

Ale Vy byste měla být moudrá a předejít takovým bolestem, než se k ortopedovi budete muset vydat.

Postarejte se o své tělo už nyní.

Určitě byste měla vyvinout dostatečné úsilí k tomu, abyste vyvážila osmihodinové sezení, byť na pohodlné kancelářské židli, s pohybem při jakékoli činnosti. Ale rozhodně nečekejte na věk, který by Vás opravňoval k tomu, abyste mohla absolvovat wellness pobyt v krásné přírodě pro Vás neznámého prostředí .

Už nyní si zvykněte na to, abyste svému tělu dala to, co mu je prospěšné. Tím jsou rozhodně pravidelné masáže, delší procházky v přírodě a relaxující pobyty ve vířivce. A nejlépe několik dní v kuse. To proto, aby relaxace měla ten správný efekt. Proto pravidelné wellness pobyty v lázních nenechávejte na stáří. Uvolněné tělo bez známek únavy můžete mít stále, a to bez ohledu na věk.

kameny

Nakonec tyto pobyty můžete absolvovat s přítelem, manželem, nebo s kamarádkou. Aby Vám bylo veseleji. Večery bývají dlouhé.

Na ortopeda je ještě dost času.

Víte, bolesti zad, nebo krční páteře nemusí být ještě ve stavu, kdy musíte vyhledat odborného lékaře. Prozatím Vám mohou pomoci právě zmiňované wellness pobyty v oblastech krásné přírody. Bolesti s vnímáním okolí velmi často souvisejí. Takže nečekejte na vyšší věk a odjeďte za odpočinkem s relaxačními technikami.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/dum/" rel="category tag">Dům</a>