Neprodlužujte dobu stavbu zbytečně

Jako stavební firma si vedete možná slušně. Možná jste spokojeni s firemními výkony. Termíny dokončení staveb stíháte s mírným zpožděním. Na stavbách je to ale celkem běžné, říkáte si. Právě proto přistupujete k méně výnosné zakázce slušně řečeno s plánovaným zpožděním? Jestliže necháte autojeřáb pracovat na stavbě, která je pro Vás lukrativnější, neměl jste si tuto méně lukrativní zakázku zabírat.

stavební práce

Dbejte o pověst své firmy.

Rozlišujete zakázky podle důležitosti, nebo podle toho, abyste všechny stihli v termínech, kterými jste se zaručil ve smlouvě? Pak byste neměl šetřit peníze na pronájmu autojeřábu, byť by to mělo být pouze na jeden den pro tak malou zakázku. Přece nenecháte své řemeslníky bez práce, nebo je snad nenecháte tahat těžká břemena po lešení. Nebojíte se úrazů? Nebo toho, že nestihnete termín dokončení i takové malé stavby?

Jak se na Vás bude zadavatel dívat, když uvidí, že se na jeho malé stavbě pracuje, jak ve středověku? To avizuje skutečně velké zpoždění s dokončením stavby. To uvidí i zadavatel laik.

řidič jeřábu

Neměl byste raději myslet na pověst firmy i u menších zakázek, které zvládnete levou zadní? Co když je zadavatel soukromá osoba na vlivném společenském postu? Může všem svým známým http://tn.nova.cz/clanek/konec-znamym-lekum-na-bolest-obsahuji-latku-ktera-muze-i-zabit.html Vaši firmu doporučit, pokud se na jeho stavbě předvedete, jako stavební firma, která dodržuje terminy a nemá problém ani s pronajmutím autojeřábu, aby se práce pohnula kupředu.

Když přece dostanete k pronájmu autojeřábu i profesionální obsluhu, jeden den by Vám měl stačit! Vaši řemeslníci se nezdrží ani o minutu, ale hlavně si nezpůsobí žádný zbytečný úraz taháním těžkých břemen na provizorní, na koleně vyrobené kladce.

Možná se považujete za matadora v oblasti stavebnictví, ale v tuto chvíli to může být na škodu. Usnout na vavřínech, že všechno nakonec dobře dopadne, není dobré! Jen si ten autojeřáb pronajměte a nehleďte na jednodenní výdaj navíc. Druhý autojeřáb může v klidu pracovat na té lukrativnější stavbě.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/technika/" rel="category tag">Technika</a>