Nezhoubné zvětšení prostaty trápí mnoho starších mužů

Pacienti jsou samozřejmě muži, protože ti mají tento malý orgán v sobě. Ženy jej bohužel nemají, protože ty zase mají něco jiného. Najít jej můžete nad malou pánví a je to orgán, který přispívá k ejakulátu svým výměškem a také má jiné funkce. Zasaženy jsou v těchto případech dolní močové cesty, které tím trpí nejvíce, proto jsou také příznaky velice nepříjemné a nežádoucí pro každého člověka. Uvádí se, že těmito problémy trpí až 60% mužů ve věku 60 let. Jenomže to není všechno! Toto nepříjemné onemocnění může postihnout také mladší muže! Až 13% mužů ve věku 40 – 49 let, zaznamená tyto problémy a musí jej nějakým způsobem řešit.

stařec

V jistém věku nás prostata může začít pěkně trápit.

Nejčastější problém mužů zralého věku

Prostata a její příznaky se vyznačují hned několika způsoby:

Ø Oslabený proud moči, z důvodu stačení močové trubice.
Ø Narušení průtoku moči.
Ø Pocity neúplného vyprázdnění. – Snad jeden z nejhorších pocitů, kdy se vyčůráte, navléknete si kalhoty a cítíte, jako kdybyste potřebovali opět na záchod a něco ve vás zůstalo. Velice nepříjemný faktor této nemoci.
Ø Obtížné spouštění moči. – Těžce nastupuje čůrání a na začátku to může i drhnout.
Ø Přerušované močení. – Kapka sem, kapka tam a skoro nic z toho. Špatné i pro vaši psychickou stránku, protože jakmile máte problém, tak se necítíte celkově vůbec dobře. Vaše kondice upadá a vy se akorát trápíte.
Ø Časté močení.
Ø Noční močení.

To všechno a ještě daleko více vás může potkat v důsledku právě zvětšené prostaty. Rozhodně žádné příznaky nepodceňujte, protože jde o posly předběžného dalšího problému.

prášek

Rozhodně to nejsou problémy, které nastupují se stářím a se kterými byste se měli jen tak smířit. Tato nemoc má totiž několik fází. Známe mikroskopickou a klinickou formu této nemoci, které jsou poměrně v pořádku a dají se docela dobře léčit. Neprojevují se obtížemi, ale třetí forma už ano.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>