Oficiální složení


Poppers představuje název, který je mezi mladými lidmi i oficiálně hojně používaný a velice oblíbený. Jedná se o chemické látky alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit či amylnitrit. Právě látka isobutyl nitrit a butyl nitrit se prodává také ve formě čističů. V těchto případech se jedná o speciální čističe, které se používají na čištění kůží, hlav u videorekordérů, čistí se s ním také erotické pomůcky, penilní kroužky a pouta i mnohé další specifické produkty. V běžném životě se s těmito látkami můžete setkat také v osvěžovačích vzduchu.

model

Buďte v dobré náladě

Komunity mladších lidí se už po staletí snaží bavit originálním způsobem. Dobrá nálada přináší nečekané a vzrušující zážitky a proto stojí za to, se trochu odreagovat.

  1. Nejčastější inhalace?

Těsně před dosažením orgasmu. To je právě ten případ, kdy si použití a přičichnutí k této látce užijete nejvíce. V dnešní době už existuje více jak 100 druhů poppers, ze kterých si můžete volně vybírat. Do popředí se dostaly díky disko éře a projevům homosexuálů, ale nyní jsou běžně známé po celém světě a používají se nejenom na různých akcích a festivalech, ale také právě nejčastěji těsně před vyvrcholením. Díky tomu můžete zvýšit a prodloužit sexuální zážitek. Účinek trvá minutu až dvě, posléze odeznívá.

  1. Jaké má tato látka účinky?

Je velice zajímavé, že už z historie jsou tyto produkty známé jako afrodiziaka. Mají navodit příjemné pocity omámení, malátnosti, ale zároveň se vám silněji rozbuší srdce a můžete cítit erotickou vášeň a vzrušení. To všechno mohou způsobovat. Uvolňují také hladké svalstvo, a proto je již dávno z minulosti znají také homosexuálové, protože uvolňují hladké řitní svalstvo.

milenci

  1. O jakou látku se jedná a proč by mohla být pro naše zdraví nebezpečná?

Látka je těkavého původu a proto se velice rychle vypařuje. Po otevření je dobré ji okamžitě uzavřít. Doporučuje se lahvičku uchovávat v ledničce či mrazáku. Dejte pozor, aby lahvička byla neprodyšná. Látka v ní obsažená je také hořlavá. Neměla by přijít ani do styku s pokožkou, protože způsobuje silné podráždění a vyrážku. Nesmí se ani konzumovat, v takovém případě je nezbytné vyhledat okamžitou lékařskou pomoc, protože si můžete navodit vážné zdravotní problémy, když látku například nechtě spolknete.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>