Opravdu jednoduché řešení

Myslíte si, že získat možnost čerpat z vlastního obnovitelného zdroje energie je pro běžného člověka nemožné? Rádi vás přesvědčíme o tom, že je to i ve vašich možnostech. Je to dokonce jednodušší, než si myslíte.
Pojďte se podívat, jaké můžete získat výhody, pokud na vaší střeše bude umístěna domácí fotovoltaická elektrárna.

solární energie

  • Na projekt můžete získat státní dotace až do výše 50% nákladů.
  • Zaznamenáte výraznou úsporu nákladů na vytápění a ohřev vody.
  • Stanete se nezávislými na komerčních dodavatelích energie.

Pokud se rozhodujete, zda je pro vás tato možnost finančně dostupná, věřte tomu, že vám nabízíme výběr i v tomto směru. Vytváříme kompletní projekty na klíč, kdy vytvoříme návrh na míru, zajistíme veškerou dokumentaci i následnou montáž a připojení.

Stojíte-li o levnější variantu, nabízíme i možnost stavebnic elektrárny. Panely jsou připraveny k instalaci, jejich montáž zvládne zručná řemeslník nebo kvalifikovaný zákazník. I pro tuto možnost platí dotační program.

Jaké úpravy bude potřebovat můj dům? To je nejčastější otázka, jakou nám klienti kladou, když uvažují nad pořízením domácí fotovoltaické elektrárny. Kvalitně provedená novostavba žádné větší úpravy nepotřebuje, dnes už je většina domů stavěna v nízkoenergetických variantách. U starších staveb je potřeba investovat do kvalitního zateplení a oken, abyste snížili spotřebu tepla. Jedině tak vám ji solární panely pokryjí.

panely

Spotřeba teplé vody je poté už pouze na vás, někdo šetří přirozeně, někdo se to musí naučit. Pokud vám jde primárně o úsporu, není to jenom o změně vašeho bydlení, ale i celkového životního stylu. My uděláme maximum proto, abyste mohli těžit z obnovitelných zdrojů energie a maximalizovali tak své úspory. Všechny další kroky už jsou poté jenom na vás. Tak co, dáte úsporám zelenou?

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>