Plastové obálky jsou tou pravou volbou pro balení vašeho zboží!


Chcete balit své zboží kvalitně? Záleží vám na tom, aby vaši zákazníci byli spokojení jak s obsahem zásilky, tak s jejím balením? Nechcete riskovat žádnou nehodu v průběhu přepravy? Vsaďte na plastovou obálku a budete spokojeni!
Plastové obálky samolepiciobalky.cz jsou moderním druhem obalu. Jsou vyrobeny z odolného a lehkého druhu plastu – z polypropylenu. Jsou maximálně vhodné pro balení různých druhů textilu, a také tiskovin. Nicméně můžete do nich zabalit i cokoli jiného potřebujete.
Skvělé je, že se na ně můžete plně spolehnout – jak při balení, tak při přepravě, tak i v případě výhodné ceny.obálky na barevném pozadí

Manipulace s obálkami

Manipulace s plastovými obálkami je skutečně hračka. Je velmi snadná a rychlá zároveň. Na rozdíl od kartonových krabic nemusíte v tomto případě nic složitě skládat, nemusíte se potýkat s lepicí páskou a následným vyplňováním volných míst, aby zboží v krabici „nelítalo“. Stačí, když obálku otevřete, vložíte do ní obsah, a přehnete samolepicí lištu, to je celé. Snazší už to opravdu být nemůže. Jak je tedy vidět, tak při balení šetří plastové obálky váš čas.

Odesílání zásilek

Plastové obálky poskytují vašemu zboží dokonalou ochranu. Nepropouštějí vodu, a jsou tak dokonale voděodolné. Navíc jsou pevné a pružné zároveň. A díky tomu, že výborně kopírují tvar obsahu balíčku, nebudete muset převážet zbytečný vzduch. Rozměry i váha zásilky tedy odpovídají tomu, co přepravujete – a díky tomu ušetříte.rozesílka obálek adresátům

Ekonomická výhodnost

Obálky si můžete objednat přesně v takové velikosti, jakou potřebujete – na výběr máte širokou škálu možností. Stejně tak můžete volit i různou tloušťku stěny obálky. A měli byste vědět i to, že čím více obálek koupíte, tím výhodnější bude jejich cena. Tím spíše, že skladovat tyto obálky ve velkém počtu je velmi snadné.
Vyzkoušejte to a jistě si tento moderní obal zamilujete i vy!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>