Pojďte se společně bavit

Blíží se vysvědčení a vy víte, že se váš potomek letos opravdu snažil? Rádi byste mu dali nějakou tu odměnu. Nebo má zanedlouho narozeniny a vy nevíte, co by mu udělalo opravdovou radost?

park

  • Příležitostí k obdarování je vždy velká spousta.
  • Jen někdy chybí nápady, co se, k jaké příležitosti hodí.

Vybrat dárek pro děti je to přeci to nejjednodušší. Zkuste navrhnout výlet do Prahy s překvapením. Pro děti, které přímo v našem hlavním městě bydlí, to bude ještě snazší. Kousek za Prahou totiž vyrostl dětský park. A rozhodně to není jen nějaké to hřiště a skromné pískoviště. Jedná se o několik desítek zábavných atrakcí, které ale nejsou určeny pouze pro děti. Jestliže ve vás kousek toho malého kluka nebo neposedné holčičky zbyl, určitě si přijdete na své i vy. Už jste třeba zkoušeli paintball? Tak tady si můžete zkusit tuto zábavnou hru ne s pistolemi, ale netradičně s luky a šípy.

Nápad na školní výlet

Už vás někdy napadlo, jak je možné udržet se na té pojízdné plošině, které se říká segway? Tak tady si to budete moci v klidu vyzkoušet.

  • O dětech je známo, že pokud je něco opravdu baví, pak u toho vydrží neskutečně dlouho.

    • Nemusíte mít strach, že budete umořeni nutností zúčastnit se všech atrakcí s dětmi.
    • Mezi zaměstnanci areálu jsou animátoři nebo moderátoři, kteří jistě děti zabaví.

segway

Návštěva tohoto zábavního parku může být skvělým nápadem pro výlet některé mateřské školky nebo žáků prvního stupně základní školy. Kolikrát je přeci pro učitele problém najít něco, co by zaujalo všechny děti. A tady je atrakcí tolik, že si jistě vybere naprosto každý. Troufám si říci, že jistě i sportovně založené paní učitelky. A kromě toho je právě pro tyto skupiny ve všedních dnech zvýhodněné vstupné. Jen je zapotřebí vyhledat volný termín a zaregistrovat se. ZÁJEM JE TOTIŽ VELKÝ. Tak abyste se sem ještě vešli.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/technika/" rel="category tag">Technika</a>