Popracovaná organizace je základem úspěchu

Převoz mobilních domů, velkých dílů nebo jiného prostorného nákladu je třeba dobře zorganizovat a vyhnout se tak nepříjemným problémům již v samotném začátku. Hustá doprava, nedostatečně široká silnice nebo absence speciálních prvků může celý přesun zastavit a to i na několik hodin. Vše je tak potřeba, zmapovat předem a přesvědčit se o dostupnosti ve všech úsecích. Naše plánování dopravy stojí na dlouholetých zkušenostech a dokáže předvídat i sebemenší problémy, které by mohly převoz ohrozit a oddálit tak příjezd nebo zvýšit náklady. Přeprava nadrozměrných nákladů u nás nemá žádná omezení a realizujeme i takové převozy, u kterých jiné společnosti rezignují.Mezi naši techniku patří i zařízení pro manipulaci, díky kterému můžeme naložení i vyložení provést na Vámi vybraném místě.

Kompletní přesun od A do Z
Jak celý přesun probíhá? Na Vámi zvoleném místě vyzvedneme mobilní dům nebo nadrozměrný díl a přesuneme ho na přistavený nákladní automobil. Následně přistavíme speciální automobily nutné pro převoz prostorově větších předmětů a pomalu se vydáme na cestu. Během celé cesty probíhá neustálá komunikace s řidičem, díky které můžeme kontrolovat stav cesty, možné překážky nebo jiné potíže. Na Vámi zvoleném místě mobilní dům nebo díl opět vyložíme a to dle vašich přání a požadavků.

Výsledkem je bezproblémový přesun, který nabízí rychlé provedení, nízké náklady i jistotu úspěchu.Kompletní logistické služby
Kromě přepravy prostorných břemen nabízíme i klasickou autodopravu, kterou provozujeme v rámci České republiky, ale i Evropské unie. Podle vašich potřeb přepravíme jakékoli zboží rychle, snadno a s výhodnými náklady a to podle požadavků vaší společnosti. Disponujeme velkou kapacitou, propracovaným systém, ale i zkušenostmi, díky kterým nabízíme precizní služby vždy za výhodnou cenu.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/technika/" rel="category tag">Technika</a>