Pracujte efektivně

Víte, že Vaše stavební firma se může pustit do jakékoliv stavby, či opravy staveb, aniž byste museli nakupovat těžkou techniku za těžké peníze? Těžká technika i s profesionální obsluhou Vám pomůže daleko efektivněji, hlavně co se týče finančních výdajů!

I Vaše menší stavební firma si může dovolit pronajímat, např. autojeřáby, aniž by se stavba nekřesťansky prodražila! Právě naopak! Stačí si vzít kalkulačku a spočítat investice.

stavebnictví

1. Koupě autojeřábu. Taková investice do těžkého stroje je vždy velmi nákladná. I když byste peníze měli, bylo by to zbytečné!
2. Parkování autojeřábu. Budete mít potíže s uskladněním. Kam jej zaparkujete, když autojeřáb právě nebudete potřebovat? Na placené parkoviště? To je další problém!
3. Obsluha stroje. Musíte myslet také na to, kdo bude autojeřáb obsluhovat. Musí to být na slovo vzatý profesionál. Za volant autojeřábu si nemůže jen tak odskočit nějaký stavební dělník, kterého notabene potřebujete víc na střeše, než za volantem.

přesun

4. Proškolení obsluhy. Počítáte také s tím, že obsluha autojeřábu musí být řádně proškolena? Počítáte i s takovým výdajem? A to pro nejméně dva pracovníky! Pro případ, kdyby jeden z nich měl dovolenou.
5. Provozní náklady. A to ještě nezapomeňte na pravidelné technické prohlídky autojeřábů. Nákup paliva, placení oprav. Jednoduše všechny provozní náklady a náklady na údržbu.
Když si to tak v hrubých odhadních částkách spočítáte a potom spočítáte peníze za pronájem? Jaké bude Vaše rozhodnutí? A každý den autojeřáb také nemusíte potřebovat! Bude stát na placeném parkovišti a nečinně prokvétat rzí. A co bude v tu dobu dělat obsluha? Inu, výhody a nevýhody pronájmu autojeřábu musíte zvážit sami.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>