Pracujte pro Selvintech

Jsou mezi námi tací, kteří mají více než značný smysl pro krásu. Poznají se podle toho, že mají kolem sebe, doma, na chatě a klidně třeba i v práci nebo kdekoliv jinde i nějaké ty maličkosti, které se nehodí k ničemu jinému, než k polaskání na duši. A i když těchto mají víc než dost, nejednou neodolají pokušení a přikupují si stále další a další, kdykoliv je příležitost.
pomalovaná koule
Takoví lidé se pak často nespokojí jen tak s něčím. Chtějí, aby to, co mají, bylo i nějakým způsobem unikátní a mělo to v sobě ukrytou nějakou tu hodnotu. A proto tito nekupují ani tak něco, co sjíždí z linek výrobních závodů po tisících, jako spíše kvalitní ručně dělané výrobky, které jsou dokonalé a přitom vypiplané šikovnýma rukama opravdových lidí. Protože to, s čím si dal někdo práci, je něco docela jiného než laciné pozlátko.
Kdo si počíná takto, sází například na výrobky od Selvintech. Protože právě tato firma prodává výhradně ručně zhotovené ozdoby, talismany a dárkové a podobné předměty, které skutečně stojí za to. A které jsou ceněné nejenom na našem trhu, ale i v dalších zemích Evropské unie, tedy tam, kde jsou skutečně nároční zákazníci.
malovaná koule
A aby bylo co prodávat, zaměstnává tato firma kdejakého našeho šikulu. Kohokoliv, kdo má zlaté české ruce a nějaký ten čas, kdy by se mohl podobné výrobě věnovat. Přičemž záleží na každém takovém člověku, kdy a kolik toho vyrobí a na kolik si díky tomu přijde.
Na své si tak coby výrobci podobných věciček přijdou jak studenti, tak ženy na mateřské dovolené, důchodci a další. Překážky tu nestojí v cestě nikomu, kdo má skutečný zájem.
A tak to běží. Na jedné straně jsou zástupy těch, kdo s nadšením kupují dokonalé ruční výrobky, klidně i dělané na zakázku podle objednávky klienta, na straně druhé ti, kdo se tím realizují a zároveň si i vylepšují rozpočet.
A ať už patříte k těm nebo oněm, zmíněná firma tu je pro vás vždy. Stačí se na ni obrátit a uvidíte, že naleznete právě to, co hledáte. Ať už je to radost nebo práce.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>