Proutěné věnce na tisíc způsobů

Znáte klasické věnce se slaměnými podložkami, které se nazdobí živými větvičkami a pak ho dozdobíte nějakými dekoracemi? Jsou tu ale také jiné možnosti, kterými se můžete zabývat, abyste měli originální výzdobu. Určitě byste měli vyzkoušet proutěné věnce, protože jsou elegantní a vypadají dobře na stole i na dveřích!
Je skvělé, že je mnoho rozměrů, takže si můžete vybírat z nejrůznějších variant přesně podle toho, jak se Vám bude hodit – volte například podložku o dvaceti, dvaceti pěti nebo třiceti centimetrech!

vánoční věnec

A kromě rozměrů jsou k dispozici takérůzné barvy, bílá je krásná na Vánoce, ale samozřejmě se hodí také pro příležitosti velikonočních svátků nebo celkově jarní výzdoby. Pokud by Vás ovšem nezaujalo například vrbové proutí v bílém barevném provedení, jsou k dispozici také přírodní varianty, které vypadají naprosto skvěle a lze je doplnit nejen přírodními ozdobami, ale také těmi přírodními. Ať je to sušený pomeranč, citron, skořice nebo například badyán, věnec bude vypadat naprosto perfektně.

věnec na dveřích

Jednoduché a elegantní

Můžete od nás čekat výrobky v nejvyšší kvalitě, jelikož pro Vás máme nejrůznější výrobky, kde si dáváme záležet na tom, abychom měli nejlepší dodavatele, na které je spolehnutí. Samozřejmě Vám nenabízíme typově pouze proutěný věnec, ale jsou k dispozici slaměné podložky a v našem sortimentu najdete také další přízdoby, které se mohou hodit pro různé tvoření. Je Vám tu k dispozici vše od sušeného ovoce přes šišky, zápichy, stuhy až po aranžovací hmoty či sušené květiny.
Kromě vysoké kvality bychom Vám rádi nabídli naprosto bezkonkurenční ceny, protože jsme přímým dovozcem. Zvlášť pokud máte svou vlastní dílničku, květinářství nebo studio, určitě oceníte skvělé ceny a také zazáříte s naprosto perfektními kousky na výstavu i do prodeje.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>