Půjčka – skvělé řešení nedostatku peněz

Potřebujete si koupit byt, rekonstruovat starší usedlost anebo modernizovat bydlení? Anebo potřebujete peníze na něco úplně jiného? Jestliže nutně potřebujete peníze, které nemáte v kapse, vsaďte na půjčku!

Jakou půjčku vybrat?

Jasné je, že není půjčka jako půjčka. Některé jsou výhodnější, s jinými budete mít mnohem méně starostí, další je možné využít na cokoli.
Ať už však budete vybírat podle libovolných kritérií, vždy je důležité to, od koho si peníze půjčujete. A toto rozhodnutí padne zpravidla hned na začátku.
růst financí

Domácí je nejlepší

Nejlepší je, když máte bohaté příbuzenstvo anebo přátele. Jestliže jsou vám ochotni potřebné peníze půjčit vaši rodiče anebo jiní blízcí lidé, pak v žádném případě ani minutu neváhejte a běžte do toho! Taková půjčka je zárukou nulových anebo alespoň nízkých úroků a možnosti posunutí splátek, pokud bude potřeba.

Bankovní půjčka – stará známá jistota

Když se zeptáte lidí, kam by v případě potřeby vyrazili pro půjčku, tak vám drtivá většina z nich odpoví, že do banky. Lidé zkrátka banky od nepaměti vnímají jako solidní instituce, kterých se nemusejí obávat. Jsou zde malá rizika, a poměrně výhodné nabídky. Problém je jen v tom, že takovou nabídku získá jen malé procento žadatelů, kteří splní přísná kritéria.
kreditní karty

Nebankovní hypotéky – nové hvězdy na trhu

Od doby, kdy vešel v platnost zákon o spotřebitelských úvěrech, se už nebankovních společností nemusíte obávat. Licenci k poskytování úvěrů získaly jen spolehlivé instituce, které mohou směle konkurovat bankám, a mnohdy u nich najdete mnohem lepší nabídky.
Takže i nebankovní hypotéka může být výborná volba v situaci, kdy máte hluboko do kapsy.
Její sjednání je bezkonkurenčně rychlé, neprovázejí ho obvyklé komplikace jako v bance (ani v případě nízké bonity nebo záznamu v registru), a vše vyřídíte z pohodlí domova!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/penize/" rel="category tag">Peníze</a>