Radostné vaření a pečení

Koupi nového bytu jste dlouho odkládali, než jste našli ten, který bude skutečně odpovídat vašim představám. Vaše přání se splnilo a vy se budete zanedlouho stěhovat. Byt je na klidném místě, a přitom s dobrou dostupností do centra. Co si přát více? Novou kuchyňskou linku! Ta, která v bytě zůstala po původních majitelích, není ani moderní, ani pohodlná. Velkým problémem u kuchyní v sídlištní zástavbě bylo nevhodné umístění spotřebičů. Zejména varné centrum, které bylo hned vedle zdi. To znemožňuje pohodlí při vaření a způsobí i rychlé znečištění přilehlé zdi.

projekt

Jedním z pravidel, které musíte u nové kuchyňské linky dodržet je to, že okolo varného centra je třeba mít alespoň čtyřicet centimetrů volného prostoru z každé strany. Dalším pravidlem je to, že není vhodné umístit myčku hned vedle lednice, nebo mrazáku. Stejně tak nesmíte vedle lednice umístit troubu. Ano, takových pravidel, pro správné zařízení kuchyně je celá řada. Vy je ovšem nemusíte znát. Stačí, když je známe my!

Návrhy kuchyní se zabýváme již mnoho let a jeden návrh rádi zpracujeme i pro vás. Stačí nás kontaktovat a poskytnout informace o rozměrech místnosti, kde se bude budoucí kuchyňská linka nacházet. Návrh vám zpracujeme do nejmenších podrobností a detailů, včetně názorné vizualizace. Určitě oceníte i to, že vám k návrhu přiložíme i kalkulaci nákladů. Hned zpočátku budete znát částku, která by představovala vaše náklady na rekonstrukci. Do kuchyně určitě nepatří žádné kompromisy, a proto si nechte zhotovit kuchyňskou linku na míru! Ta vám zajistí efektivní využití prostoru, a to ne na centimetry, ale dokonce na milimetry.

návrh kuchyně

Kontaktujte nás co nejdříve a již brzy se můžete těšit na zpracování nové podoby vaší kuchyně. Novému bytu s moderním vybavením bude elegantní kuchyň ve vysokém bílém lesku slušet nejlépe!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/spolecnosti/" rel="category tag">Společnosti</a>