S dřevěnou stavebnicí pro děti určitě uspějete

Takže, kolik je Vašemu dítěti? Tři, čtyři roky? Proboha, už by to chtělo dárek, se kterým uspějete na delší čas, než jen pro tu chvilku radosti, že má novou hračku. Chtělo by to něco, co obstojí i další dny. Něco, co si dítě oblíbí. Jestli ale zase ono není moc malé na Vaše nároky. A co třeba dřevěné stavebnice pro děti, které skýtají mnoho podob?

auto

Věděli jste, že něco takového existuje? Že s dřevěnou stavebnicí si Vaše dítě dokáže vyhrát celé dlouhé hodiny? Že při hře může vymýšlet své vlastní příběhy? A jako bonus je i to, že si samo poskládá jednotlivé hračky!

Víte, že si může Vaše dítě při troše šikovnosti parkovat svá autíčka do vlastnoručně poskládané garáže? A i kdybyste jim s tím měli pomáhat, určitě to neodmítnete. Nakonec je Vaše dítě ještě malé na nějaké velké stavby. V sortimentu nabídky jistě najdete i dřevěnou stavebnici jednodušších tvarů.

Dobré by bylo, kdybyste dali hned od začátku posloupnost dřevěných skládaček, jako dárků, tak, abyste postupně doplňovali celou sadu, která nakonec vytvoří monument, se kterým můžete počítat nejen ke hraní, ale i na výstavu v dětském pokoji.

Postupem času Vaše dítě zvládne složitější dřevěné stavebnice, při nichž možná už nepůjde ani tak o to, aby si s nimi hrálo, ale aby rozvíjelo dovednosti jemné motoriky. Všechno chce svůj čas. Ale jak my, dospělí, víme, ten běží ostošest! Než se nadějete, z Vašeho tříletého dítěte bude rázem školák. A pokud jej zaujme dřevěná stavebnice pro děti natolik, že ji bude i nadále vyžadovat, pak Vy máte o starost méně. A vaše dítě školou povinné nebude trajdat po všech čertech a bude se věnovat smysluplné tvořivosti.

vláček

I když musíte myslet také na rozvoj jeho tělesné schránky! Takže jej občas musíte od báječných dřevěných skládaček odehnat, aby nechátralo tělesně! Pohyb na čerstvém vzduchu je také velmi důležitý!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>