Šatna nesmí chybět

Pokud musí zaměstnanci nosit ve vaší firmě předepsanou uniformu, určitě po nich nechcete, aby se převlékali doma, či někde na toaletě. Takové převlékání je velmi nepraktické a rozhodně nepřispívá ke spokojenosti vašich zaměstnanců. Šatna proto nesmí chybět. Ovšem taková šatna by měla nějak vypadat. Zaměstnanci potřebují skříňky, do kterých se jim vejde všechno, co potřebují. Potřebují prostor, kde se budou moci v klidu převléknout. Určitě tedy neváhejte se zařízením těchto prostor. Vybavení do těchto prostor vybírejte pečlivě a od prověřených výrobců.


Máme pro vás skříně

Hledáte kvalitní šatní skříně plechové? Podívejte se na naši nabídku. Máme pro vás přesně to, co hledáte. Vyberte si kvalitní skříňky s lavičkou, které se hodí nejenom do firem, ale také na sportoviště, do škol a tak podobně. Skříně, které vám nabízíme, jsou opravdu prostorné. Na výšku měří 1500 mm. Do takových skříněk se vejde skutečně každý kus oblečení. Co každý náš zákazník jistě ocení je možnost výběru barvy skříněk. Můžete si vybrat takovou barevnou kombinaci, která bude ladit s danými prostory. Dále si také můžete zvolit druh zámku. Nabízíme vám zámek cylindrický či otočný. Ani to však není všechno. Každá skříňka je vybavena horní policí, tyčí na ramínka, háčky a samozřejmě nesmí chybět ani jmenovka. Každý zaměstnanec si tak může vybrat svou skříňku a následně si na ní nechat napsat své jméno.


Dáme vám rady

Pokud nakupujete takové vybavení poprvé, jistě by se vám hodily užitečné rady a tipy, jak si vybrat. I takové tipy u nás najdete. Poradíme vám s výběrem materiálu, barvy a designu, s počtem a rozměry oddílů i s typem zámku. Dále vám rádi nabídneme doplňkové vybavení a příslušenství. Velice oblíbeným příslušenstvím je například gumová podložka pro odložení mokrých či jinak znečištěných bot.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>