Setkání se zlodějem bývá vždy bolestné


panáček, oka řetězu

Každý, komu se už někdy v životě stalo, že mu nenávratně zmizely nějaké jeho osobní věci, vám zaručeně potvrdí, jak je to velice nepříjemná záležitost. A nejde jen o to, že vám někdo jiný může zcizit hodnotné věci jako jsou například peníze či šperky anebo značkové oděvy, ale také o to, že stejným způsobem může přijít také například o doklady, takže vás pak čeká velice nepříjemné obíhání všemožných úřadů, a také strach o to, kdo nyní používá vaši identitu či klíče. Proto je potřeba urychleně nejen zablokovat všechny doklady a nahlásit jejich ztrátu, ale také vyměnit doma všechny zámky. Takže je na první pohled jasné, že taková ztráta osobních dokladů stojí člověka nejen mnoho času, ale také i peněz.

bílé skříňky, klíček

Ztráta důvěry je nepříjemná věc

A snad ještě více nás podobná událost zamrzí, stane-li se někde na místě, kde to důvěrně známe. Může se jednat jak o šatny od bazénu či tělocvičny, kam chodíme sportovat anebo klidně o naše pracoviště, což je o to více nepříjemné, že takto přijdete nejen o nějaké doklady a cennosti, ale také o důvěru k vašim kolegům, neboť je zřejmé, že se někdo obohatil na váš účet.

Lepší je pevná skříňka než pevné nervy

Ovšem i těmto nepříjemným situacím je možné efektivně předcházet a to tak, že na pracoviště nebo do jeho šaten necháte umístit kovové šatní skříně. Do takových malých trezorů se totiž jen tak někdo nedostane. Tedy alespoň ne ten, kdo nevlastní klíče.

A jejich další předností je třeba to, že si můžete vybírat hned z několika typů provedení a barevného ladění dvířek. Výběr barev totiž jistě oceníte, když budete nový kus vybavení slaďovat s vaší kanceláří anebo provozovnou. A nedostupnost takto chráněných věcí vám zajistí klid a možnost věnovat veškeré své myšlenky práci, zatímco budete pracovat.

zámek, bílé šprusle, modrá obloha

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>