Slepíte cokoliv a kdykoliv

Obalový materiál je součástí výbavy téměř každé firmy. Své využití nachází pochopitelně také v domácnostech. Výrobci přinášejí proto řešení pro každou situaci a každou příležitost. Pro profesionální využití slouží kupříkladu lepící páska ve špičkové kvalitě, která je zpevněná tkaninou.

několik kotoučků s lepícími páskami

  • Své využití nachází při lepení, montážích, tmelení i různých běžných i náročnějších opravách.

Velice praktickou je lepící páska oboustranná, která je využitelná prakticky všude. Což znamená, že ji najdete v domácnostech, v kancelářích i v dílnách.

  • Díky její kvalitě je možné slepit nejen papír (tapety, plakáty), ale také plasty, kompozity, sklo, a dokonce i kovy.
  • Je tedy vhodná všude tam, kde potřebujete k sobě spojit dva materiály takovým způsobem, aby se nemuselo používat lepidlo a zároveň nebyl spoj v podstatě patrný.

Pro malířské a lakýrnické práce je určena speciální lepící páska, která v mnoha případech usnadní práci. Maskovací pásky jarico.cz, speciální lepící pásky, se používají zejména při nanášení nátěru. Jsou vyrobeny z papíru a po odstranění po sobě nezanechávají žádné stopy. Můžete s nimi tedy bez obav oblepit okna, nábytek, kov, a dokonce je instalovat i na omítku.

  • Povrch nebude v žádném případě ani v nejmenším poškozen.
  • Velkou výhodou je i jejich tepelná odolnost.
  • Můžete počítat s rozmezím od mínus čtyřiceti až do šedesáti stupňů Celsia.


přelepený balík – animovaný obrázek

Páska, která zvyšuje bezpečí

Široké využití má i speciální výstražná páska, na které je žlutočerný potisk. Tato páska, která je vyrobena z polypropylenu, je velice odolná a vhodná nejen k přelepování kartonů při balení zboží, ale mohou se jí označit potencionálně nebezpečná místa, jakými jsou například schodiště, ostré hrany nebo jiné nekryté prvky.

  • Díky barevnému řešení je možné využít pásku všude tam, kde je prostě nutné upoutat pozornost.


Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>