Stylovým za pár kaček

Jít s dobou a být v obraze, když se probírají nejnovější trendy – téměř povinnost každého člověka, který se zajímá o aktuální věci a pohybuje se v oblasti sociálních sítí. A je třeba si uznat, že to není vždycky jednoduché udržet tempo s dobou, ať už kvůli peněžní stránce nebo dostupnosti produktů. Hlavní skupinou, která je „postižena“ trendy jsou dospívající a mladí dospělí, kteří jsou tímhle vším, především vlivem sociálních sítí, obklopeni. Někdo přidává každý den fotku z jiné exotické destinace, další pravidelně zveřejňuje fotky věcí, které si koupil v obchodě a ostatní jsou zas se módní guru, kteří mění nejrůznější outfity značkového oblečení rychlostí minuty.
Second hand
Ať si to všechno chceme přiznat nebo ne, ne vždy je to reálné a za všemi těmi fotkami se skrývá špetka „lží“. Ono není zas tak těžké upravit pár fotek, aby to vypadalo, že jste na dovolené – stačí když jste v tomto směru trochu šikovní, vyfotíte se v plavkách, za sebe dáte obrázek moře a voilà a jste na dovolené.
Stejně tak je to s hromadou značkových věcí, které velká část influencerů a nejen jich vlastní. Tady je třeba si uvědomit, že v případě „vlivných osobností internetu“ se velmi často jedná o spolupráce a dostávají mnoho věcí zdarma výměnu za to, že konkrétní značce udělají reklamu. Jiní lidé si to zkrátka mohou dovolit a ta poslední skupinka jsou takoví, kteří prostře jen ví, kam sáhnout a jak docílit požadovaného výsledku. Co můžete udělat vy, v případě, že si něco nemůžete dovolit, je návštěva second handu, kde můžete najít nějaké skvělé značkové kousky, a to za pár korun. Stejně tak to platí o doplňcích, jako třeba šperky. Není nic jednoduššího, než kupříkladu zabrouzdat do bazaru hodinekpraha a vybrat si ty správné.
Značkové hodinky
A pak je tady samozřejmě část, která shrnuje všechno do sebe – krásné místo a dokonalý outfit, kdy stačí dát vše dohromady a udělat perfektní fotku. Jediné, co tady zůstává je jedna důležitá otázka – zda všechna ta námaha o perfektní obrázek a popularitu stojí za to?

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>