Také zdokonalujte svůj příbytek

Vaším snem bylo vlastní bydlení. Usilovnou prací jste toho dosáhli. Později jste chtěli ujíždět do přírody, proto jste si pořídili zahrádku se zahradním domkem. Celkem logicky následoval sen o bydlení v rodinném domku se zahradou, protože jste nechtěli ze zahrady odjíždět. Nyní máte i to. Co přijde nyní? Nebo jste snad ukončili sled svých snů? Kdepak. To byste neměli dělat.
příjezdová cesta.jpg
Rozhlédněte se vůkol.
Nenašli byste přece jen další sen, který byste si chtěli splnit? Je to snad bazén, nebo by to mohla být kvalitní garážová vrata , která Vám usnadní některé každodenní činnosti? Přece jenom věk se neúprosně hlásí o svá práva! Proč byste tedy nemohli trochu zlenivět prostřednictvím civilizačních vymožeností?

Zvolte garážová vrata, jako první v pořadí!
Bazén chvíli počká. A to z toho důvodu, že garážová vrata budete používat celoročně! Umíte si jen trochu představit, jak denně vyjíždíte z garáže? Ale nebudete muset vrata otevírat a po vyjetí z garáže nechat běžet motor a vrata zase zavřít. A při příjezdu domů zase opačný postup!
Notabene to budou vrata nová a buď výklopná, nebo sekční! Ale hlavně! Pamatujte si to: budou na dálkové ovládání.

Víte, kolik úkonů nebudete muset už dělat? Odepnout bezpečnostní pás, otevřít dveře od auta, otevřít vrata, usednout do auta, popojet do garáže, vystoupit z auta a zavřít vrata! A ráno v opačném pořadí!
Přiznejte se, Vy ty úkony už neděláte vůbec, viďte? Máte krásnou velkou garáž, ale nechce se Vám do ní vjíždět, když druhý den ráno opět jedete. Ty úkony Vás unavují! Zvláště ráno, když šetříte každou minutu, kterou můžete strávit ještě v posteli. Nebo i odpoledne, když přijíždíte z práce domů a unaveni se těšíte na šálek dobré kávy na terase za domem! Proto parkujete stejně před domem!
dům s garážemi.jpg
A víte, co ještě získáte pořízením dokonalých garážových vrat na dálkové ovládání? Nové vchodové dveře ve stejném designu a ve stejné barvě! Váš dům rázem ožije novým vzhledem!
Vidíte, a další sen se Vám splní!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/dum/" rel="category tag">Dům</a>