Tepelná příprava na té nejvyšší možné úrovni

hnědá kuchyně, trouby, sporáky

Konvektomaty jsou zařízení jednadvacátého století. To díky tomu, že kombinují výhody mnoha zařízení, a přesto jde stále o jeden elektrospotřebič, který toho zvládne zkrátka hodně. Pokud uvažujete o koupi tohoto vybavení, měli byste vědět, z jakých konvektomaty můžete vybírat. Na trhu jich najdete skutečně mnoho. Jejich výběr se odvíjí především od vašich požadavků, avšak i díky finanční náročnosti je nutné zohlednit své finanční možnosti.

Kvalitní elektrospotřebič, který překvapí

Proč byste měli mít ve své kuchyni mnoho různých zařízení určené pro tepelnou úpravu potravin, když stačí jeden konvektomat, který zastane mnoho funkcí? Tohle zařízení vás překvapí svými bohatými a velmi zajímavými výhodami a vlastnostmi:
Možnost kontrolovat teplotu i vlhkost úpravu pokrmů
Příprava jídla i bez přidaného tuku
Rychlejší příprava díky správné akumulaci tepla
Schopnost zařízení samočištění
Zachování větší nutriční hodnoty připravovaných pokrmů
Velká úspora místa díky absenci mnoha různých zařízení
Bohatý výběr jednotlivých typů konvektomatů
Příprava mnoha pokrmů v jednu dobu

Tohle jsou jen některé výhody zařízení, které dokáže ovlivňovat nejenom teplotu přípravy pokrmů, ale také vlhkost, při které se pokrm tepelně upravuje. Je to dáno moderním systémem, který pracuje jak se suchým, tak s vlhkým teplem, což dovoluje upravovat pokrmy skutečně kvalitními způsoby.

Pozvedněte úroveň tepelné přípravy vašich pokrmů

Pokud hledáte zařízení, na které byste se mohli stoprocentně spolehnout, zařízení, které bude vždy odvádět jen tu nejlepší službu a k tomu chcete mít ve své kuchyni jen jeden elektrospotřebič, který by zvládnul všechno, zde máte řešení. S tímto elektrospotřebičem budete nadmíru spokojeni, a to díky jeho technické pokročilosti a možnostem nastavení, které jsou velmi bohaté.

kuře, pekáček, vnitřek trouby

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/deti/" rel="category tag">Děti</a>