Těžká a tvrdá práce

Stavby, rekonstrukce, budování velký a rozlehlých hal, ale také opravy ve výškách. V každém tomto specifickém ohledu můžete potřebovat velkou pomoc. Autojeřáby se používají při zvedání těžkých břemen do výšky, ale také najdou své využití v mnoha dalších oblastech. Nejenom na stavby, ale také na budování objektů v těžko přístupných místech.

mrakodrap

Díky své pojízdné mobilitě mají totiž jednu obrovskou výhodu a to právě tu, že s nimi velice snadno můžete manipulovat. Podvozek je samozřejmě sestrojen z automobilu, většinou jde o nějaký návěs, přívěs či zkrátka podvozek automobilu. Na něj je namontován právě jeřáb. Lehce jej převezete po silničních komunikacích a dostane se často i do těžko přístupných míst, kam byste jinou těžkou a mnohatunovou techniku nedostali .

Ø V tomto oboru však potřebujete mít ty nejlepší.
Ø Chlapská práce, provádí ji jenom ti nejlepší.
Ø Zkušení odborníci v oboru.
Ø Vysoká spolehlivost a vždy zaručená plná bezpečnost.
Ø Zvedání těžkých břemen do výšky.
Ø Výstavba i složitějších budov a různých dalších objektů.
Ø Skvěle pracují i v těžko přístupných místech.
Ø Můžete materiál převézt kamkoliv.
Ø Autojeřáb se velice snadno dostane kamkoliv a snadno jej převezte po silniční komunikaci.
Ø Hodí se na práci v terénu ale také na práci na stavbách.

zatížení

Autojeřáb na mnoho různých způsobů

Existují typy pro jeřábnické práce. Ty mohou být stavební, montážní ale také vyprošťovací. Jeřáb může být vybaven váhou a má třídílný teleskopický výložník. Je velice flexibilní a zajistí práci kdekoliv i v těžko přístupném terénu. Některé stroje jsou vysoce moderní. Mobilní jeřáby s vysokou nosností jsou opravdové kolosy, které zvládnou vše. Dosah až do výšky 45 metrů není výjimkou, mohou tak pracovat opravdu vysoko. Zaručuje vysokou bezpečnost a solidní práci.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>