Ukažte světu váš zájem

Každý den se v tisku dočteme, jak je dobře, že největší světové ekonomiky rostou a že se zvyšuje i výkonnost naší ekonomiky. Ale je to skutečně ta správná cesta? Můžeme neustále zrychlovat růst při současných zdrojích naší planety? Není dostatečným alarmem skutečnost, že současné zásoby ropy budou vyčerpány za 46 let? Je nejvyšší čas, aby se každý z nás začal více zajímat o prostředí, ve kterém žije a o stav obnovitelných a neobnovitelných zdrojů na naší planetě. Ptáte se, jak k tomu může přispět vaše třeba menší a méně známá společnost? Začněte obalovým materiálem a vyměňte plastové tašky, které dáváte zákazníkům za jinou verzi. Verzi, která je k přírodě mnohem šetrnější a která ukáže správný směr i vašim zákazníkům. Papírové tašky s potiskem se nosností vyrovnají jejich plastovému protějšku, jsou však mnohem šetrnější k přírodním zdrojům, o které se musíme do budoucna lépe postarat. Tímto krokem dáváte signál trhu, že váš zájem o ekologickou problematiku není jen předstíraný, ale že jste podnikli konkrétní kroky, které přispějí k ochraně životního prostředí. Samozřejmostí je, že si papírovou tašku můžete nechat potisknout logem vaší společnosti. Vybírat můžete i z různých provedení a velikostí.

Velké a významné společnosti k tomuto kroku už dávno přistoupily a dokonce na ekologické projekty i přispívají významnou částkou. Ptáte se z jakého důvodu? Jelikož je to pro ně součást marketingové strategie a propagace značky. Vydejte se i vy touto cestou a nejen že zviditelníte vaši společnost a upevníte povědomí o vaší značce, ještě přispějete k ochraně životního prostředí.

Ceny našeho zboží a našich služeb vás jistě potěší! Prohlédněte si co nejdříve, jak hezky může vypadat vaše nová taška, kterou budete předávat svým zákazníkům. Které provedení se vám líbí nejvíce?

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>