Úsporným osvětlením za naditou peněženkou

Podívejte se, Váš objekt je osvětlován čím? Reflektory? Halogeny? A víte, kolik peněz prosvítíte za měsíc? A kolik to dělá za rok? Neříkejte, že jste si to ještě nespočítal.
Nebylo by načase vzít do ruky kalkulačku a učinit pár výpočtů? Určitě máte také jeden halogen nad svou garáží u domu, je tak? I když jste jej pořídil ze zisku své firmy, určitě neplatíte jeho provoz. To si pak stoupněte k oknu a vyhazujte peníze rovnou. Přesně tak to vypadá, když nepoužíváte LED reflektory .

stropní reflektor

Aha, tak Vy už jste o LED osvětlení něco slyšel. A to by nás zajímalo, copak pěkného jste slyšel a nepřemýšlel nad tím! Zřejmě máte dost peněz na vyhazování.
Ale přece jen, kdybyste chtěl vyhazovat za luxusní dovolené, nebo kvalitní dárky na Vánoce, pak by se Vám šiklo uspořit, nemyslíte? Mohl byste mít totiž peněženku ne plnou, ale přímo naditou! Na to slyšíte? Aspoň že tak!

Takže se vraťme k Vašim halogenům, které svítí celou noc na Vaše sklady. Což o to, jako jedno z bezpečnostních opatření je to šikovné.

Cože to říkáte? Že je máte nastavené na pohyb? No nazdar. Takže svítí určitě celou noc. Neuvědomujete si, že proletí pták, proběhne zajíc, nebo si podupe ježek a hned se všechno ztěžka rozsvěcuje? A ta spotřeba! No nic, zachovejme paniku, jak říká pan Murphy.

zásuvka, tlačítka, dvě eura

Není zbytí!
· Chcete uspořit až 80 % energií?
· A chcete přitom osvětlovat své prostory za stejně kvalitní svítivosti? Nebo i lepší?
· Líbila by se Vám delší životnost bez újmy na kvalitě osvětlení?

Potom je tedy zapotřebí vybrat si takový LED reflektor, který pro Vaše potřeby bude nejpřijatelnější. A hlavně nezapomeňte i na ten svůj, co máte nad garáží. Tam můžete začít a sledovat roční vyúčtování za elektrickou energii! Nebo jen spotřebu za měsíc v porovnání se současným halogenem!

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/auto-moto/" rel="category tag">Auto moto</a>