Všechno potřebné nejen pro delší pobyt u vody

Většina chlapů si na ryby chodí odpočinout a odreagovat se jen na pár hodin. Ale zapálení rybáři tráví u vody více času a také jezdí na nejrůznější rybářské závody, které nejsou jen na několik hodin, ale na několik dnů. Abyste mohli u vody příjemně a pohodlně strávit i několik dnů, potřebujete kvalitní rybářský bivak. Tento stan Vám poskytne ochranu nejen před deštěm, ale také spoustu místa k přespání.

Ve většině kvalitních bivaků je dostatek místa i pro lehátka a další vybavení, abyste u vody měli dostatečný komfort a všechno tak zvaně po ruce. V naší opravdu rozmanité nabídce najdete bivaky v menších velikostech pro jednu až dvě osoby s pevnou podlahou, vybavené většinou i moskytiérou, které Vás překvapí velkou rychlostí a jednoduchostí postavení a také perfektním výhledem na vodu a pruty. Samozřejmě u nás najdete i větší stany určené až pro tři osoby s pevnou vysoce kvalitní konstrukcí, dokonale nepromokavé s vysokým vodním sloupcem a dalším vybavením.

Kromě kvalitního a spolehlivého bivaku budete k přenocování u vody také potřebovat kvalitní spacák, lehátko a samozřejmě není k zahození mít také skládací stolek, židle a v neposlední řadě také plynový vařič a to všechno najdete také u nás ve velkém výběru a za skvělé ceny.

Při kratším pobytu u vody Vám může velmi dobře posloužit k ochraně před deštěm, větrem či sluncem rybářský přístřešek, který u nás najdete v několika různých provedeních a velikostech, a ve kterém se také v některých případech dá i přenocovat. Prostě a jednoduše se u nás můžete vybavit na opravdu dlouhý pobyt u vody tak, aby Vám nic nescházelo. Kromě tohoto vybavení u nás najdete také všechno potřebné k rybolovu, od prutů přes krmení a návnady až po čluny.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>