Vyberte si ty nejlepší a nejpraktičtější plechové šatní skříňky i s lavičkou

Výběr těch nejvhodnějších úložných prostor každý zaměstnavatel řeší po svém. Záleží určitě na tom, jak velké prostory pro šatny svých svěřenců má a jaké je zaměření jeho činnosti. Důležitý je také aspekt, který musí zvážit na samém začátku, a tím je materiál, ze kterého mají být úložné prostory vyrobeny. Pokud se jedná o firmu, jejíž pracovníci pobývají zejména venku to v každém období roku, je ideálním řešením plechová šatní skříňka, do které je možné dát bez obav i například mokré holínky nebo silně zašpiněné pracovní oděvy či pomůcky. Proto je kovový materiál úložného boxu i praktičtější, protože například dřevěné úložné prostory by případnou vlhkostí velmi utrpěly.

Plechové šatní skříňkys lavičkou získaly mimořádnou oblibu pro svou praktičnost

Mezi zaměstnanci různých firem si největší oblibu získaly lavičky, které jsou přímo smontovány s plechovou šatní skříňkou, a tak může pracovník při převlékání buď na lavičku přímo usednout, nebo si svlečené věci na lavičku odkládat. Nicméně pokud se vám tento praktický nábytek líbí, musíte ho přiobjednat ke klasickým úložným prostorům zvlášť.

Jaké barvy na dveře plechových šatních skříněk si můžete objednat?

Rozhodně takové, které se budou hodit i barevně k firemním barvám. Můžete si tedy zvolit klasické šedé, bílé, červené, oranžové, modré a také tmavé v barvě antracitu. Uzamykání dvířek je řešeno buď otočným, nebo cylindrickým zámkem. Dvířka jsou zajištěna také proti vylomení nebo vytržení. Ctíme zejména bezpečnost odložených věcí, a tak jsme neponechali nic náhodě a vše zajistili pro maximální bezpečnost.


Kovové boxy jsou určené také do šaten sportovišť, bazénů nebo do školních zařízení. Svou praktickou a účelnou promyšleností umožňují dětem i dospělým výborné možnosti na uložení osobních věci i cenností. Využijte tohoto důmyslného nábytku pro svou pohodu a jistotu i tam, kde se chcete cítit uvolněně a bezpečně, a hlavně bez starostí o své osobní a uložené věci.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>