Vyklízení domů, bytů ale i firemních prostor

Stěhování domů, bytů ale i firemních prostor vždy končí nepořádkem v podobě rozbitých/nechtěných věcí, prachu a zbytků nábytku a elektrospotřebičů. Pro úklid celého prostoru je třeba si vymezit i hodiny volného času a není to zrovna zábavná činnost. Naše firma Vás může tohoto problému zbavit a to pečlivým úklidem, který můžete spojit se stěhováním a přehodit tak všechny starosti našim pracovníkům. Rychle, spolehlivě a bez potíží vystěhujeme Váš dům/byt a následně ho uklidníme tak, aby byl připraven pro nové majitele či nájemníky. Zbylé odpadky roztřídíme a odvezeme je na sběrný dvůr, kde budou řádně recyklovány.

Podpora životního prostředí
Příroda je pro nás důležitá a snažíme se jí chránit co možná nejvíce pečlivou recyklací, kterou provádíme u každé zakázky. Staré elektrospotřebiče, lednice, pračky nebo i kusy nábytku vždy dopravíme na speciální místo, kde jsou řádně zpracovány v souladu s požadavky ekologických norem.

Vyklízení firemních objektů
Kromě úklidů domů a bytů nabízíme i úklid firemních objektů, který má svoje pravidla a to především u dokumentů a citlivých zařízení. V rámci zákonných postupů skartujeme všechny dokumenty vaší společnosti a postaráme se o jejich hladkou a pečlivou likvidaci. Problémem nejsou ani speciální zařízení nebo stroje, které rozebereme a dopravíme na místo likvidace.

Vyklížení Praha se postará o hladký úklid jakýchkoli prostor, recyklaci odpadu i následné předání majitelům. Celý proces probíhá rychle a to díky mnohaletým zkušenostem a vysokému nasazení, které garantujeme u každé zakázky. Vyzkoušejte naše služby a zbavte se nepříjemností spojených se stěhováním a následným úklidem jednou pro vždy.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>