Balíčky plné klidu, relaxace a pohody


Lázeňské pobyty jsou doporučené pro lidičky každého věku. Jste-li unavení, vyčerpaní, trpíte-li „syndromem vyhoření“ nebo jen cítíte, že potřebujete načerpat nové síly, objednejte si náš balíček. Ten Vám zajisté vrátí ztracený elán a dodá novou chuť do života! Vychutnejte si pohodu a klid krásných rezortů. Ty jsou v české republice opravdu úžasné a nabízí služby na špičkové úrovni. Jsou oblíbené u českých i zahraničních turistů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost koupi relaxačního balíčku bohatého na léčebné procedury, wellness služby a masáže. Vše podpořeno příjemným bydlením a chutnou celodenní stravou.

Proč si objednat pobyty v lázních?
· využití přírodních zdrojů – minerální vody, termální prameny, bahno, slatina aj.
· příjemné ubytování, celodenní chutné stravování
· lékařská péče na špičkové úrovni
· krásné prostředí českých krajin
· typická architektura, kolonády
· bazény, vířivky, wellness, masáže
· večerní posezení a kulturní programy

chodidlo, ruce, masáž

Uzdravení nemocného těla, potěšení mysli

Jste nervózní, unavení nebo máte bolesti? Chcete zažít něco nového? Využijte svoji dovolenou ke koupi lázeňského pobytu. Už během několika dní pocítíte změnu na těle i duši. Nechte si hýčkat od rána do večera. Balíček zahrnuje ubytování, celodenní výborné stravování a celou řadu vybraných procedur. Vše podpoříte pitím minerálních pramenů. Skvělá je také typická večerní zábava v podobě společenských večerů.

Léčebné procedury a ubytování na zdravém vzduchu

Na pobytech v lázních je skvělé to, že během několika málo dní načerpáte novou energii! Léčebné procedury prospívají Vašemu zdraví. Dostanete se do lepšího fyzického i psychického stavu. Domů odjíždíte odpočatí a spokojení. Z nových zážitků poté čerpáte další týdny. Máte-li volné peníze, využijte je na cestování, lépe je investovat nemůžete.

ručníky, vonné tyčinky

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zabava/" rel="category tag">Zábava</a>