Potřebujete kvalitní autojeřáb?

Pokud vás čeká technicky náročná činnost spojená s manipulací extrémně těžkého břemene, potom jsme tu pro vás a uděláme maximum pro vaši naprostou spokojenost. Disponujeme výkonnou zdvihací technikou, kterou obsluhují zkušení a vyškolení profesionálové, jejichž krédem je preciznost a bezpečnost odvedené práce. Veškerou právní agendu a organizaci požadované práce, spojenou s přesunem zdvihací techniky, automaticky přebíráme na sebe. Jsme dochvilní, dodržujeme předem stanovené smluvní podmínky, termíny a preferujeme individuální přístup k našim zákazníkům.

auto

Naše autojeřáby jsou velmi zdatným a užitečným pomocníkem na stavbách

Žádná větší stavba se dříve či později neobejde bez kvalitní a výkonné zdvihací mechanizace. Je zapotřebí si uvědomit, že volbu toho správného typu těchto strojů a postupu prací, je zapotřebí nechat na úsudku zkušených profesionálů. V rámci našich komplexních služeb nabízíme i bezplatné poradenství a návrh řešení dle konkrétních potřeb jednotlivých zákazníků. Veškerou námi nabízenou techniku obsluhují kvalifikovaní profesionálové s bohatými praktickými zkušenostmi s manipulací břemen všech myslitelných hmotností a rozměrů.

Proč zvolit k manipulaci těžkých břemenprávěnašeautojeřáby?

Protože naše specializace se především týká činností:

a. složitá manipulace s nadměrnými a nestandardně těžkými břemeny
b. veškerá manipulace se stavebním materiálem včetně montážních prací
c. bezplatná poradenská činnost
d. rychlé a bezpečné provádění záchranných a vyprošťovacích prací
e. nakládání a vykládání materiálu a břemen z povozů všech typů
f. dochvilnost, individuální přístup a cenová dostupnost pro každého zákazníka

stavba

Autojeřábje kvalitní partner pro profesionály

Manipulace s těžkými a objemnými břemeny či materiálem, vyžaduje odpovídající mechanizaci v bezvadném technickém stavu a zkušenou profesionální obsluhu. Dále je důležité používat certifikované vázací prostředky, jakými jsou např. lana, nekonečná lana, kurty a řetězy. V řadách našich specialistů máme i vazače s potřebným školením a platným vazačským průkazem.

Pokud chcete provádět profesionálně veškeré práce, při kterých je zapotřebí zdvihací mechanizace, neváhejte se obrátit na nás. Jsme dochvilná a spolehlivá firma, s mnohaletými zkušenostmi.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>