Bezpečí, klid a příjemné klima

Máte novostavbu rodinného domu a mysleli jste si, že moderní materiály se postarají o úplný komfort ve vašem domě. Přesto však narážíte na to, že z okolí k vám proniká velký hluk a v letním období je ve vašem interiéru přílišné horko. Rovněž jste si představovali, že úspora za vytápění bude o něco zajímavější.

noční pták

Ukážeme vám, kdo je viníkem a jak se s těmito nedostatky poprat. I když jste do domu pořídili nová okna, stále nejsou dokonalým izolátorem před hlukem a způsobují tepelné ztráty. Velmi vám pomůže pořízení dřevěných rolet. Okolní hluk bude v interiéru téměř neznatelný a v zimním období nebude přes okna unikat tolik tepla do venkovního prostoru. Jejich největší přednost však oceníte až v horkém létě. Oproti žaluziím uvnitř oken, dokáží odstínit sluneční paprsky ještě před tím, než proniknou do vašich pokojů. Nebudete pociťovat nepříjemné horko a nemusíte mít domácnost ani vybavenou drahou a energeticky náročnou klimatizační jednotkou.

velké okno

Další z nesporných předností dřevěných rolet je to, že jsou výborným prvkem zabezpečení vašeho domu. Pokud často jezdíte na služební cesty, nebo na delší čas na dovolenou a váš domov zůstává bez obyvatel, můžou být vaše okna snadnou cestou do vašeho domova. Dřevěné rolety však dovnitř nikoho nepustí a vy můžete cestovat bez obav.

V celé řadě novostaveb jsou dřevěné rolety už součástí původních návrhů a nepostradatelným doplňkem. Je nejvyšší čas, aby i váš domov získal doplněk, který se postará o větší bezpečí vašeho majetku, o příjemné teploty uvnitř domu a o uklidňující ticho.

Vybírat můžete z celé řady provedení a pozornost věnujte zejména možnostem ovládání dřevěných rolet. Na výběr máte levnější variantu mechanického ovládání nebo ovládání elektrické. Elektrické ovládání může být dokonce bezdrátové a představuje největší možný komfort obsluhy.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/zbozi/" rel="category tag">Zboží</a>