Brány soukromí

V dnešní době jsou ale kladeny ještě daleko větší nároky na bydlení, než tomu kdysi dávno bývalo. Většinou si do interiérů zanášíme takové prvky, které nám usnadňují nejen práci, ale také relaxaci nebo určitou pohodu. Ono se již ani nejedná o nějaký přepych, ale pomalu nutnost, jelikož kde jinde si dobře odpočinout, než právě v domácím zázemí. Jenomže i takové zázemí po nás vyžaduje určité podmínky.

žárovka

Nemusíme chodit moc daleko, ale například rozvody elektřiny, které jsou v domácnosti nezbytně nutné. Je logické, že zkrátka při stavbě domu se na takové věci myslí, ale málokdy se domyslí ta skutečnost, že každá místnost má jiné požadavky na vývod pro zásuvky nebo vypínače. Je pohodlné otevřít dveře a vědět, že v určité úrovni nalezneme, co hledáme a dotykem snadno rozsvítíme. Stejné je to se zásuvkou. Nikoho by nebavilo mít jen omezený počet a poté různě propojovat spotřebiče prodlužovacím kabelem. Pravděpodobně by idylka domova rázem skončila.

tři zásuvky

Výrobci tuší, že novinkami osloví

V dřívějších dobách se na novinky na trhu hledělo spíš jako na něco nepřirozeného. Proč investovat do něčeho nového, když to staré spolehlivě funguje. Jenomže doby se mění a s tím i lidé a jejich názory nebo nároky. Nyní je to spíš naopak. Nový tvar, nový design, finanční úspora, efektivnost, zkrátka všechno nové je zajímavé, pokud to přinese do domova nějakou zajímavou dispozici. Díky tomu vznikla řada UNICA color, která svým způsobem přinesla oživení v podobě barev do elektroinstalačních prvků. Zásuvky a vypínače dostaly nejen nový kabátek, ale taky vyvolaly daleko větší poptávku. Není divu, vždyť i maličkost oživí celkový interiér. Tím samozřejmě i zdánlivě obyčejná zeď získá jiné parametry. Pokud zrovna nejsme příznivci barevného provedení, nevadí, výrobce poté pro nás připravil standardní barvy, ovšem v elegantním provedení. Tudíž vlastně uspokojil širokou škálu uživatelů.

Posted in <a href="https://www.brandel.cz/elektro/" rel="category tag">Elektro</a>